Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Fiske Tenisi 3D - Tennis

Fiske Tenisi 3D - Tennis

v1.7.6
reklamlar
Fiske Tenisi 3D - Tennis
Fiske Tenisi 3D - Tennis ekran görüntüleri Fiske Tenisi 3D - Tennis ekran görüntüleri Fiske Tenisi 3D - Tennis ekran görüntüleri Fiske Tenisi 3D - Tennis ekran görüntüleri Fiske Tenisi 3D - Tennis ekran görüntüleri Fiske Tenisi 3D - Tennis tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Fiske Tenisi 3D - Tennis Açıklama

Üç boyutlu grafiklere sahip Fiske Tenisi 3D oyunu başarılı fizik modellemesi sayesinde oldukça gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor.

 

Basit kontrollere sahip olan oyunda topu kontrol etmek ve vurmak için parmağınızı ekran üzerinde kaydırmanız yeterli oluyor. Gerçekçi fizik tabanı nedeniyle kontroller oldukça hassas ve hızlı bir şekilde yönetilebiliyor. Fiske Tenisi oyununun gerçekçiliği oyundaki modlarına da yansımış, Grand Slam başta olmak üzere popüler tenis turnuvaları oyunda kendisine yer bulmuş. Bu turnuvaları bazen gerçek oyunculara karşı bazen de sanal oyuncuya karşı oynuyorsunuz.

 

Google Play'de milyonlarca tenis sever tarafından oynanan Fiske Tenis 3D'ye ait APK dosyasını ücretsiz olarak indirebilir ve hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

reklamlar

Fiske Tenisi 3D - Tennis Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın: