Top Stars Football ikon

Top Stars Football APK

v1.42.13

Top Stars Football Açıklama

Top Stars Football futbolcu yeteneklerinin kartlarla kullanıldığı eğlenceli bir futbol oyunudur.


Top Stars Football'un oyun yapısı bildiğimiz futbol oyunlarından oldukça farklı. Normal bir futbol oyununda her oyuncuyu yönlendirip, orta, şut ve pas gibi hamleleri ekrandaki düğmelerle yapıyoruz. Top Stars Football ise bu hamleleri futbolcuların yetenek kartları ile yaptırıyor. Oyuna başladığınızda masa tarzında bir futbol sahası sizi karşılıyor. Ekranın sağ alt köşesinde ise takımınızdaki futbolcuların kartları yer alıyor. Bu kartları kullanarak rakibinizin sahadaki kart gücünü azaltıyor ve onları geçmiş oluyorsunuz. En son kaleci kaldığında ise forvet kartlarınızla kalecinin gücünü azaltarak gol atıyorsunuz. Her hamle bir puan güç düşürüyor, bu nedenle hamle yapacağınız futbolcunun gücüne dikkat etmenizde fayda var.


Kazanacağınız her maçtan sonra, yeni futbolcu kartları almanızı sağlayan ödül puanları topluyorsunuz. Transfer borsasına düşen kartları belli aralıklarla takip ederek uygun ve güçlü bir kartı satın aldığınızda takımınızı da güçlendirmiş oluyorsunuz. Ayrıca isterseniz elinizdeki kartların güç ve yeteneklerini de geliştirmeniz mümkün, yani transfer yapmak bir noktaya kadar şart değil.


Farklı ve eğlenceli bir kurguya sahip olan Top Stars Football özellikle kart oyunlarını sevenlerin denemesi gereken bir yapım olmuş. Ücretsiz sunulan Top Stars Football APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

Top Stars Football APK son sürüm ile oyuna yeni futbolcu karakterler eklenmiş.

Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.42.13

GeliştiriciFROM THE BENCH

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi22.03.2018 - 12:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme33

Dosya boyutu 78.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8435

GÜVENLİKİndireceğiniz Top Stars Football APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.fromthebenchgames.topstarsfootball

APK imzası: b37b4d95c8648c8f055d18ff816c0410e2d21b72

Top Stars Football eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Top Stars Football versiyonları:
  • 1. Top Stars Football v1.41.19

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder