Top Stars Football ikon

Top Stars Football APK

v1.41.19

Top Stars Football futbolcu yeteneklerinin kartlarla kullanıldığı eğlenceli bir futbol oyunudur.

 

Top Stars Football'un oyun yapısı bildiğimiz futbol oyunlarından oldukça farklı. Normal bir futbol oyununda her oyuncuyu yönlendirip, orta, şut ve pas gibi hamleleri ekrandaki düğmelerle yapıyoruz. Top Stars Football ise bu hamleleri futbolcuların yetenek kartları ile yaptırıyor. Oyuna başladığınızda masa tarzında bir futbol sahası sizi karşılıyor. Ekranın sağ alt köşesinde ise takımınızdaki futbolcuların kartları yer alıyor. Bu kartları kullanarak rakibinizin sahadaki kart gücünü azaltıyor ve onları geçmiş oluyorsunuz. En son kaleci kaldığında ise forvet kartlarınızla kalecinin gücünü azaltarak gol atıyorsunuz. Her hamle bir puan güç düşürüyor, bu nedenle hamle yapacağınız futbolcunun gücüne dikkat etmenizde fayda var.

 

Kazanacağınız her maçtan sonra, yeni futbolcu kartları almanızı sağlayan ödül puanları topluyorsunuz. Transfer borsasına düşen kartları belli aralıklarla takip ederek uygun ve güçlü bir kartı satın aldığınızda takımınızı da güçlendirmiş oluyorsunuz. Ayrıca isterseniz elinizdeki kartların güç ve yeteneklerini de geliştirmeniz mümkün, yani transfer yapmak bir noktaya kadar şart değil.

 

Farklı ve eğlenceli bir kurguya sahip olan Top Stars Football özellikle kart oyunlarını sevenlerin denemesi gereken bir yapım olmuş. Ücretsiz sunulan Top Stars Football APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri Top Stars Football ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder