HOOP - Basketbol ikon

HOOP - Basketbol APK

v1.7.7

HOOP - Basketbol Açıklama

HOOP - Basketbol tek dokunuşla oynanabilen eğlenceli bir basketbol oyunu. 

 

İstanbul merkezli PixelTurtle tarafından geliştirilen oyunda tek dokunuşla basketbol topunu potadan geçirmeye çalışıyorsunuz. Maçlar temel olarak yapay zekaya karşı oynanıyor, ancak isterseniz aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. HOOP - Basketbol'un oynanış tarzındaki sadelik grafiklerinde de göze çarpıyor. Benzer basketbol oyunlarındaki yıldırım ve ateş gibi animasyonlar HOOP - Basketbol'da yok. Bu da oyunun kendine has bir tarzı olmasını sağlamış.

 

Oyunda maçlar için park, sahil, karlı lehir, yapay ortam, çiftlik, İstanbul temalı 7 farklı saha tasarımı var. Her sahanın yüksek grafiklerle modellenmiş detaylı çevre tasarımı oyunun kalitesini oldukça arttırıyor. Oyunun basit kontolü olmasına rağmen topun hızını ve açısını ayarlamak için iyice odaklanmanız şart. Klasik tarzdaki basketbol oyunlarını seviyorsanız HOOP - Basketbol mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Ayrıca tamamen ücretsiz.

HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.7

GeliştiriciPixelTurtle

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi28.01.2018 - 13:13

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme173

Dosya boyutu 34.5 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8187

GÜVENLİKİndireceğiniz HOOP - Basketbol APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.PixelTurtle.hoop

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder