HOOP - Basketbol ikon

HOOP - Basketbol APK

v1.7.7

HOOP - Basketbol tek dokunuşla oynanabilen eğlenceli bir basketbol oyunu. 

 

İstanbul merkezli PixelTurtle tarafından geliştirilen oyunda tek dokunuşla basketbol topunu potadan geçirmeye çalışıyorsunuz. Maçlar temel olarak yapay zekaya karşı oynanıyor, ancak isterseniz aynı cihaz üzerinden arkadaşlarınızla oynayabilirsiniz. HOOP - Basketbol'un oynanış tarzındaki sadelik grafiklerinde de göze çarpıyor. Benzer basketbol oyunlarındaki yıldırım ve ateş gibi animasyonlar HOOP - Basketbol'da yok. Bu da oyunun kendine has bir tarzı olmasını sağlamış.

 

Oyunda maçlar için park, sahil, karlı lehir, yapay ortam, çiftlik, İstanbul temalı 7 farklı saha tasarımı var. Her sahanın yüksek grafiklerle modellenmiş detaylı çevre tasarımı oyunun kalitesini oldukça arttırıyor. Oyunun basit kontolü olmasına rağmen topun hızını ve açısını ayarlamak için iyice odaklanmanız şart. Klasik tarzdaki basketbol oyunlarını seviyorsanız HOOP - Basketbol mutlaka denemeniz gereken bir oyun. Ayrıca tamamen ücretsiz.

HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri HOOP - Basketbol ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder