9PM Football Managers - Yılmaz Vural ikon

9PM Football Managers - Yılmaz Vural APK

v1.0.3

9PM Football Managers - Yılmaz Vural Açıklama

9PM Football Managers - Yılmaz Vural oyunuyla en iyi futbol menajeri olmak için mücadele edecek, gerçek oyunculara karşı taktik mücadelesi vereceksiniz.

 

Başarılı teknik direktör Yılmaz Vural karakteriyle başlayan oyunun kurgusu, menajerlik görevleri üzerine kurulmuş. Yılmaz Vural'ın size devrettiği futbol kulübünü en baştan yeniden kurarak oyuna başlıyorsunuz ve gerçek oyunculara karşı en iyi menajer olmak için taktik stratejilerinizi geliştirmeye başlıyorsunuz. Oyun bildiğimiz menajerlik oyunlarından farklı ve öne çıkan özelliklere sahip. Özellikle gün içerisinde yapacağınız taktik hamleler takımınızın performansını üst seviyede tutmanızı sağlıyor ve akşam gerçekleşen maçlara daha etkili çıkabiliyorsunuz.

 

9PM Football Managers'ta her gün akşam 9'da takımınızın bir maçı oluyor. Her maçı kazanmak oyundaki temel göreviniz. Oyundaki amacınız ise takımınızı en iyi hale getirerek üst liglere kadar yükselmek. Yalnız bu sizin için pek kolay bir hedef değil. Oyuncular arasındaki en iyi menajerler her zaman Elite Lig'de yer alıyor ve onlara karşı kazanmak için takımınızın gelişimini sürekli takip ve analiz etmeniz gerekiyor.

 

Türkiye merkezli oyun geliştiricisi UNCOSOFT stüdyosunun geliştirdiği oyun ücretsiz olarak sunuluyor. 9PM Football Managers - Yılmaz Vural APK dosyasını hemen indirerek kulübünüzü yeniden kurun ve gerçek oyunculara karşı en iyi menajer olmak için maçlara çıkmaya hazırlanın. İyi oyunlar.

9PM Football Managers - Yılmaz Vural ekran görüntüleri 9PM Football Managers - Yılmaz Vural ekran görüntüleri 9PM Football Managers - Yılmaz Vural ekran görüntüleri 9PM Football Managers - Yılmaz Vural ekran görüntüleri 9PM Football Managers - Yılmaz Vural ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.3

GeliştiriciUNCOSOFT

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi03.01.2019 - 13:02

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme952

Dosya boyutu 89.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9256

GÜVENLİKİndireceğiniz 9PM Football Managers - Yılmaz Vural APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.uncosoft.ninepm.beta

APK imzası: f75e207211d71dca53771262e6de404cf4948e03

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4

4 kullanıcı oyuna göre

9PM Football Managers - Yılmaz Vural için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce 9PM Football Managers - Yılmaz Vural v1.0.3 için
Çalışıyor mu