Boks Kralı - Punch Boxing 3D ikon

Boks Kralı - Punch Boxing 3D APK

v1.1.2

Boks Kralı - Punch Boxing 3D APK oyununda tutkulu boks maçları sizi bekliyor.


Android boks oyunları arasında yer alan Boks Kralı oyununda profesyonel boks maçlarına katılacak ve şampiyonluk için mücadele edeceksiniz. Dünyanın ünlü boksörleri Boks Kralı oyununda dövüşmek için sizi bekliyor. 120'den fazla boks ekipmanı arasında istediğinizi seçin ve gerçekçi modellemeye sahip maçlarda boks yeteneklerinizi gösterin.


Konsol kalitesine yakın seviyede grafiklere sahip olan Boks Kralı - Punch Boxing 3D gerçekçi fizik modellemesi ve aksiyon dolu maçları sayesinde keyifli bir deneyim sunuyor. Spor ve boks türü oyunları seviyorsanız kesinlikle telefonunuzda olmasını tavsiye ediyoruz. Boks Kralı - Punch Boxing 3D APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boks Kralı - Punch Boxing 3D nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Boks Kralı - Punch Boxing 3D APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Boks Kralı - Punch Boxing 3D ekran görüntüleri Boks Kralı - Punch Boxing 3D ekran görüntüleri Boks Kralı - Punch Boxing 3D ekran görüntüleri Boks Kralı - Punch Boxing 3D ekran görüntüleri Boks Kralı - Punch Boxing 3D ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder