Stickman Soccer 2018 ikon

Stickman Soccer 2018 APK

v2.2.1

Stickman Soccer 2018 Açıklama

Stickman Soccer 2018 ile parmak adamların futbol keyfine ortak olun.

 

Oyun adından tahmin edebileceğiniz gibi bir futbol oyunu. Ancak bildiğimiz insanlar yerine futbolcuları parmak adamlardan oluşuyor. Bir önceki serisiyle milyonlarca kullanıcıya ulaşan oyunun devam serisi Stickman Soccer 2018 şaşırtıcı futbol atmosferiyle dikkat çekiyor. Oyun içerisinde futbola dair hemen her şey var: lig sezonları, ulusal ligler, turnuvalar, Rusya 2018 Dünya Kupası ve tabii ki futbol istatistikleri.

 

Stickman Soccer 2018'e futbol takımınızı kurarak başlıyorsunuz. İlk başta takımınızın alt yapısı çok yeterli değil; turnuvalardan ve şampiyonluklardan kazanacağınız ödüllerle antrenman sahaları ve yeni stadyum olmak üzere tüm alt yapıyı yenileme şansınız var. Oyunun ilgi çeken özelliği elbette futbolcu karakteri olan parmak adamlar. Gerçek insanmış gibi düşünerek tüm yeteneklerini geliştirmeniz ve transfer borsasında yeni topçuları kovalayabilirsiniz.

 

Oyunun grafik kalitesi gayet yüksek ve animasyonlarla eğlenceli sahne geçişleri var. Kontrol yapısına alışması da oldukça kolay. Farklı tarzda bir futbol deneyimi arıyorsanız, Stickman Soccer 2018 parmak adamlarla bu deneyimi size yaşatabilecek kadar kaliteli bir yapım olmuş. Stickman Soccer 2018 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. Oyunu hem internetli hem de internetsiz oynayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Stickman Soccer 2018 ekran görüntüleri Stickman Soccer 2018 ekran görüntüleri Stickman Soccer 2018 ekran görüntüleri Stickman Soccer 2018 ekran görüntüleri Stickman Soccer 2018 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun başlangıcında yaşanan çökme sorunu düzeltilmiş,

Çeşitli performans ve optimizasyon geliştirmeleri yapılmış.

Yorumlar

Stickman Soccer 2018 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Stickman Soccer 2018 v2.2.1 için
baktım güzel