Hit & Knockdown ikon

Hit & Knockdown APK

v1.3.8

Hit & Knockdown Açıklama

Hit & Knockdown APK, Android telefonlarınızda severek oynayacağınız bir tür spor oyunu.


Oyunun tarzı temel olarak hedef vurma üzerine kurulu. Bazen teneke kutular, bazen sayılar gibi hedefleri ekranda görünen toplarla vurmaya ve yüksek puan toplamaya çalışıyorsunuz. Seviyeniz yükseldikçe hedefleri vurmak zorlaşıyor, oyunun keyfi de burada. Siz zorlandıkça daha çok oynamak istiyorsunuz.


Mobirix ekibi tarafından geliştirilen oyun hem ücretsiz hem de oynaması gayet keyifli. Üstelik ister tek başınıza isterseniz de gerçek oyunculara karşı meydan okuma modu ile oynayabiliyorsunuz. Meydan okuma modunda en çok yüksek puan toplayan oyuncu oyunu kazanmış oluyor ve seviyesi ilerliyor. Hit & Knockdown APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Hit & Knockdown nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Hit & Knockdown APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Hit & Knockdown ekran görüntüleri Hit & Knockdown ekran görüntüleri Hit & Knockdown ekran görüntüleri Hit & Knockdown ekran görüntüleri Hit & Knockdown ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder