Soccer Kick ikon

Soccer Kick

v1.5.2

Soccer Kick, Android için geliştirilen eğlenceli bir şut atma oyunudur. İyi bir futbolcu olmak için olabildiğince sert vurmanız ve topu kaleye göndermeniz şart.

 

Soccer Kick bildiğimiz futbol oyunlarından biraz farklı bir saha anlayışına sahip. Daha doğrusu, bu oyunda bir futbol sahası yok. Bunun yerine geniş şehir sokakları, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi tarihi anıtlar var. Amacınız ise bu sokaklardaki tarihi yerleri geçecek kadar sert ve uzun şutlar çekerek topu kaleye sokmak.

 

VOODOO ekibinin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve kontroller de basit. Oyunun başında futbolcunuzun şut yeteneği kısıtlı geliyor, ancak kazanacağınız puanlarla bunu geliştirmeniz mümkün. Dikkat etmeniz gereken şey, şutu ne kadar çok sert ve uzağa gönderirseniz o kadar çok puan kazanıyor olmanız. Eğer oyunda hızlı ilerlemek istiyorsanız, sert şut atmanız gerekiyor. Soccer Kick tamamen ücretsiz, arada bir reklam gösterimi yapılıyor tabi. Oynamak için Soccer Kick APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.5.2

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.09.2018 - 13:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme588

Dosya boyutu 50.7 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 9003

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder