Soccer Kick ikon

Soccer Kick APK

v1.5.2

Soccer Kick, Android için geliştirilen eğlenceli bir şut atma oyunudur. İyi bir futbolcu olmak için olabildiğince sert vurmanız ve topu kaleye göndermeniz şart.

 

Soccer Kick bildiğimiz futbol oyunlarından biraz farklı bir saha anlayışına sahip. Daha doğrusu, bu oyunda bir futbol sahası yok. Bunun yerine geniş şehir sokakları, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi tarihi anıtlar var. Amacınız ise bu sokaklardaki tarihi yerleri geçecek kadar sert ve uzun şutlar çekerek topu kaleye sokmak.

 

VOODOO ekibinin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve kontroller de basit. Oyunun başında futbolcunuzun şut yeteneği kısıtlı geliyor, ancak kazanacağınız puanlarla bunu geliştirmeniz mümkün. Dikkat etmeniz gereken şey, şutu ne kadar çok sert ve uzağa gönderirseniz o kadar çok puan kazanıyor olmanız. Eğer oyunda hızlı ilerlemek istiyorsanız, sert şut atmanız gerekiyor. Soccer Kick tamamen ücretsiz, arada bir reklam gösterimi yapılıyor tabi. Oynamak için Soccer Kick APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder