Soccer Kick ikon

Soccer Kick APK

v1.15.0

Soccer Kick Açıklama

Soccer Kick, Android için geliştirilen eğlenceli bir şut atma oyunudur. İyi bir futbolcu olmak için olabildiğince sert vurmanız ve topu kaleye göndermeniz şart.


Soccer Kick bildiğimiz futbol oyunlarından biraz farklı bir saha anlayışına sahip. Daha doğrusu, bu oyunda bir futbol sahası yok. Bunun yerine geniş şehir sokakları, Eyfel Kulesi ve Özgürlük Heykeli gibi tarihi anıtlar var. Amacınız ise bu sokaklardaki tarihi yerleri geçecek kadar sert ve uzun şutlar çekerek topu kaleye sokmak.


VOODOO ekibinin geliştirdiği oyunun grafik kalitesi gayet başarılı ve kontroller de basit. Oyunun başında futbolcunuzun şut yeteneği kısıtlı geliyor, ancak kazanacağınız puanlarla bunu geliştirmeniz mümkün. Dikkat etmeniz gereken şey, şutu ne kadar çok sert ve uzağa gönderirseniz o kadar çok puan kazanıyor olmanız. Eğer oyunda hızlı ilerlemek istiyorsanız, sert şut atmanız gerekiyor. Soccer Kick tamamen ücretsiz, arada bir reklam gösterimi yapılıyor tabi. Oynamak için Soccer Kick APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Soccer Kick APK son sürüm güncellemesinde oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri Soccer Kick ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.15.0

GeliştiriciVOODOO

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi15.09.2018 - 13:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme649

Dosya boyutu 45.3 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 9003

GÜVENLİKİndireceğiniz Soccer Kick APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.neonplay.casualsoccerkickandroid

APK imzası: 279c05f028dbe054623656b1dff2a472bd5e6fe0

Soccer Kick eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Soccer Kick versiyonları:
  • 1. Soccer Kick v1.5.2

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder