Score! Hero ikon

Score! Hero APK

v2.66

Android futbol oyunları en yüksek beğeni puanına sahip olan Score Hero'da kendi takımınızı kurabilir ve şampiyonluğa adım adım ilerleyebilirsiniz.


Lig, turnuva ve şampiyona gibi çeşitli oyun modları olan oyunda medya desteği de bulunuyor. Kuracağınız takımın medya organları takımınızın durumuna göre yayınlar yaparak takımınızın oyun içerisindeki tanınırlığını arttırmanızı sağlıyor.


Oyunda yer alan yüzlerce seviye sayesinde oyunun sürükleyiciliği hiç eksilmiyor. Bazı seviyeleri kolayca geçebileceğiniz gibi, bazı seviyelerdeki maçları da tekrar tekrar oynamanız gerekebilir. Her seviyeyi geçmek için gereken maç ve istatistik skorunu karşılamanız şart. Score Hero'da kullanılan yapay zeka ile oyuncularınızı zorlu seviyeler için özelleştirebilir, ihtiyaç duyduğunuz halde yeni futbolcular satın alabilirsiniz. Takımınızın başarısında büyük paya sahip olan futbolcuların yükselişini hikaye modunda görebilir, onun için özel geliştirmeler yapabilirsiniz.


Kolay kontrollere sahip olan oyun, üç boyutlu grafikleri ve başarılı arayüz tasarımı ile Android kullanıcılarına farklı bir futbol deneyimi yaşatıyor. Ayrıca Facebook ile oyuna bağlanarak futbol deneyimini arkadaşlarınızla birlikte yaşayabilirsiniz.

Score! Hero nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Score! Hero APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Score! Hero ekran görüntüleri Score! Hero ekran görüntüleri Score! Hero ekran görüntüleri Score! Hero ekran görüntüleri Score! Hero ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Score! Hero APK son sürüm ile 40. sezon oyuna eklenmiş, ayrıca oyunda tespit edilen hatalar düzeltilmiş.

Artıları

Hikaye modu,

Başarılı 3 boyutlu grafikler,

Medya desteği,

Kolay kontroller.

Yorumlar

Score! Hero için toplam 18 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Score! Hero v2.21 için
Paralımı
Ziyaretçi3 yıl önce Score! Hero v2.07 için
Ben üye olmak istiyorum
Ziyaretçi3 yıl önce Score! Hero v2.07 için
Gunceleme den oluyo
Ziyaretçi4 yıl önce Score! Hero v1.77 için
Bilgisayara iniyormu
Ziyaretçi4 yıl önce Score! Hero v1.74 için
hilelimi