Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ikon

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run APK

v1.0.30

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run Açıklama

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ile koşun, zıplayın ve engellerden kurtulun.


Android koşu oyunları arasında farklı bir yeri olan oyunda Cristiano Ronaldo ile birlikte koşuyor ve yol üzerindeki tüm altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunda koşarken karşınıza çıkan engeller arasında futbolcu karakterleri de var. Sizi durdurmak için ayağınıza kaydıklarında üstlerinden atlamak veya kenara çekilerek onlardan kurtulmanız gerekiyor. Aynı şekilde karşınıza çıkan bariyerleri de şut çekerek devirmelisiniz.


Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run özellikle engellerden kurtulma tarzıyla ilgi çeken bir oyun. Dünyanın en iyi futbolcularından birisi oyunun baş karakteri olduğu için sık sık top sürüyor ve gerektiğinde şut çekerek engelleri deviriyorsunuz.


Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run özel oyun kurgusu sayesinde milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirmiş durumda. Kaliteli grafikleri ve basit kontrolleri ile oyun oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. Android koşu oyunlarını seviyorsanız Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run APK dosyasını indirerek Ronaldo'nun koşu macerasına eşlik edebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.30

GeliştiriciHugo Games A/S

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi14.04.2018 - 13:25

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme120

Dosya boyutu 57.4 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8633

GÜVENLİKİndireceğiniz Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.hugogames.daybrook

APK imzası: ee2b3ab0de1cee48b4463d3ef7ee1f18a8a76b93

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder