Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ikon

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run APK

v1.0.30

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ile koşun, zıplayın ve engellerden kurtulun.

 

Android koşu oyunları arasında farklı bir yeri olan oyunda Cristiano Ronaldo ile birlikte koşuyor ve yol üzerindeki tüm altınları toplamaya çalışıyorsunuz. Oyunda koşarken karşınıza çıkan engeller arasında futbolcu karakterleri de var. Sizi durdurmak için ayağınıza kaydıklarında üstlerinden atlamak veya kenara çekilerek onlardan kurtulmanız gerekiyor. Aynı şekilde karşınıza çıkan bariyerleri de şut çekerek devirmelisiniz.

 

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run özellikle engellerden kurtulma tarzıyla ilgi çeken bir oyun. Dünyanın en iyi futbolcularından birisi oyunun baş karakteri olduğu için sık sık top sürüyor ve gerektiğinde şut çekerek engelleri deviriyorsunuz. 

 

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run özel oyun kurgusu sayesinde milyonlarca kullanıcıyı bir araya getirmiş durumda. Kaliteli grafikleri ve basit kontrolleri ile oyun oldukça başarılı bir deneyim sunuyor. Android koşu oyunlarını seviyorsanız Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run kesinlikle denemeniz gereken bir oyun. Ücretsiz ve Türkçe dil desteğine sahip Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run APK dosyasını indirerek Ronaldo'nun koşu macerasına eşlik edebilirsiniz. İyi oyunlar.

Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri Cristiano Ronaldo: Kick'n'Run ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder