Matchday Futbol Menajeri 2023 ikon

Matchday Futbol Menajeri 2023 APK

v2023.3.0

Matchday Futbol Menajeri 2023 Açıklama

Matchday Futbol Menajeri 2023 APK oyununda süper star futbolculardan oluşan kadronuzu kurun ve futbol takımınızı yönetmeye başlayın.


Matchday Futbol Menajeri 2023, Android telefon ve tabletler için geliştirilen başarılı bir futbol menajerliği oyunudur. Teknik direktör olarak yer alacağınız oyunda dünya yıldızlarından oluşan futbol takımınızı oluşturacak ve canlı müsabakalarda yeteneklerinizi göstereceksiniz. Teknik direktör görevini yerine getirirken futbol takımınızın tüm idari işleriyle de sizin ilgilenmeniz gerekiyor. Takım formasını tasarlama, kulübün alt yapı tesislerini geliştirme ve stadyum inşa etme gibi ağır görevleriniz var. Küçük bir futbol takımı olarak başlayacağınız bu yolculukta büyük bir futbol kulübünü yöneten menajeri olarak devam edeceksiniz.


Matchday Futbol Menajeri oyununda her takım sizin gibi gerçek bir teknik direktör tarafından yönetiliyor. Yani her maç karşınızda gerçek oyuncular tarafından kontrol edilen takımlar oluyor. Bu nedenle maçlar tam bir taktik savaşı halinde ilerliyor ve oyunun keyfi oldukça yüksek oluyor. Hem lig düzeyinde hem de turnuva düzeyinde müsabakalarda başarılı olmanın tek yolu takımınızın futbol taktiğini doğru bir şekilde belirlemek. İyi futbolcuları da takımınıza transfer ettiğinizde de karşınızda duracak takım olmaz. Ücretsiz olarak geliştirilen ve oyun severlere sunulan bu oyunu oynamak için Matchday Futbol Menajeri 2023 APK dosyasını indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Matchday Futbol Menajeri 2023 ekran görüntüleri Matchday Futbol Menajeri 2023 ekran görüntüleri Matchday Futbol Menajeri 2023 ekran görüntüleri Matchday Futbol Menajeri 2023 ekran görüntüleri Matchday Futbol Menajeri 2023 ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2023.3.0

GeliştiriciPlaysport Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 8.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi10.05.2023 - 22:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme12

Dosya boyutu 150 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11412

GÜVENLİKİndireceğiniz Matchday Futbol Menajeri 2023 APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.playsportgames.football

APK imzası: 67aee1e1ae1af68e403fe9fb1bfcaaf19ca3ab49

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder