Top Football Manager 2020 ikon

Top Football Manager 2020 APK

v1.22.11

Kendi futbol takımınızı kurarak şampiyonluğa oynayın.


Top Football Manager 2020 bilindik futbol menajeri oyunlarından biraz farklı bir kurguya sahip. Oyunda takımınızı kurduktan sonra takımın her şeyinden siz sorumlu oluyorsunuz, yani kulüp başkanı, futbol menajeri ve teknik direktörlük görevlerinin hepsi sizde oluyor. İdari ve spor aktivitelerini tamamlayarak ödül paraları kazanmak ve takımınızı geliştirmek oyundaki en önemli göreviniz.


Kuracağınız takımın antrenman takvimi, futbolcuların bireysel yeteneklerini geliştirmek ve gerektiğinde yeni oyuncu transfer etmek takımınızın futbol kapasitesini arttıran etkenler arasında. Günlük olarak karşınıza gelen bu görevleri tamamladığınız sürece altın puanlarını kazanıyor ve yeni özelliklerin kilidini açabiliyorsunuz. Oyunda en çok para kazanacağınız yer transfer borsası. Kişisel olarak geliştireceğiniz bir futbolcuyu satmak kasanıza yüklü paraların girmesini sağlııyor.


Top Football Manager'da takımınız için hem lig hem de turnuva sezonları var. Hazırlık kampını bitirdikten sonra son taktikleri ayarlayıp maç yapmaya başlıyorsunuz. Teknik direktör olarak maçı takip edebilmeniz için üç boyutlu bir simülasyon ve istatistik bölgesi var. Buradan yapacağınız analizlerle maç sırasında müdahale edip oyunun seyrini değiştirmeniz mümkün. Unutmamanız gereken şey, karşınızdaki teknik direktör de sizin gibi bir gerçek oyuncu ve o da sizin taktiğinize mutlaka cevap veriyor.


Farklı oyun kurgusu ve başarılı kontrolleriyle Top Football Manager 2020 oyunu Android ekosisteminde oldukça başarılı bir yer edinmiş durumda. Top Football Manager 2020 APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi takımınızı hemen kurabilir ve maçlara başlayabilirsiniz.

Top Football Manager 2020 ekran görüntüleri Top Football Manager 2020 ekran görüntüleri Top Football Manager 2020 ekran görüntüleri Top Football Manager 2020 ekran görüntüleri Top Football Manager 2020 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Top Football Manager 2020 APK güncel sürümü ile oyun arayüzünde tasarım güncellemesi yapılmış, hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder