Top Football Manager ikon

Top Football Manager

v1.20.10

Kendi futbol takımınızı kurarak şampiyonluğa oynayın. 

 

Top Football Manager bilindik futbol menajeri oyunlarından biraz farklı bir kurguya sahip. Oyunda takımınızı kurduktan sonra takımın her şeyinden siz sorumlu oluyorsunuz, yani kulüp başkanı, futbol menajeri ve teknik direktörlük görevlerinin hepsi sizde oluyor. İdari ve spor aktivitelerini tamamlayarak ödül paraları kazanmak ve takımınızı geliştirmek oyundaki en önemli göreviniz.

 

Kuracağınız takımın antrenman takvimi, futbolcuların bireysel yeteneklerini geliştirmek ve gerektiğinde yeni oyuncu transfer etmek takımınızın futbol kapasitesini arttıran etkenler arasında. Günlük olarak karşınıza gelen bu görevleri tamamladığınız sürece altın puanlarını kazanıyor ve yeni özelliklerin kilidini açabiliyorsunuz. Oyunda en çok para kazanacağınız yer transfer borsası. Kişisel olarak geliştireceğiniz bir futbolcuyu satmak kasanıza yüklü paraların girmesini sağlııyor.

 

Top Football Manager'da takımınız için hem lig hem de turnuva sezonları var. Hazırlık kampını bitirdikten sonra son taktikleri ayarlayıp maç yapmaya başlıyorsunuz. Teknik direktör olarak maçı takip edebilmeniz için üç boyutlu bir simülasyon ve istatistik bölgesi var. Buradan yapacağınız analizlerle maç sırasında müdahale edip oyunun seyrini değiştirmeniz mümkün. Unutmamanız gereken şey, karşınızdaki teknik direktör de sizin gibi bir gerçek oyuncu ve o da sizin taktiğinize mutlaka cevap veriyor.

 

Farklı oyun kurgusu ve başarılı kontrolleriyle Top Football Manager - Futbol Menajeri oyunu Android ekosisteminde oldukça başarılı bir yer edinmiş durumda. Top Football Manager APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi takımınızı hemen kurabilir ve maçlara başlayabilirsiniz.

Top Football Manager ekran görüntüleri Top Football Manager ekran görüntüleri Top Football Manager ekran görüntüleri Top Football Manager ekran görüntüleri Top Football Manager ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oyun deneyimine yönelik geliştirmeler,

Hata düzeltmeleri.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.20.10

GeliştiriciGamegou Limited

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 ay önce

Eklenme tarihi19.03.2018 - 12:48

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1351

Dosya boyutu 86.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8416

Güvenlik seçicileri
Top Football Manager eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Top Football Manager versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder