Mini Football ikon

Mini Football APK

v1.0.7

Kramponlarınızı giyin ve Mini Football APK ile futbolun keyfini çıkarın.


Mini Football, casual tarzda geliştirilmiş eğlenceli bir Android futbol oyunu. Futbol takımınızı seçerek başlayacağınız oyunda oldukça sade bir futbol yapısı bizi karşılıyor. Fantastik hareketler, mekanik tarzda taktikler bu oyunda yok. Takımınızı seçin, pas, orta ve şut üçgeninde sade futbol tarzının keyfini çıkarın.


Futbol oyunlarının birçoğu gerçek futbol takımları ve futbolculardan oluşuyor. Mini Football'da ise böyle değil, hem takım hem de oyuncuları siz belirliyor; taktiksel yetenekleri, enerjileri ve mevkileri dahil hemen her detayı yönetiyorsunuz. Futbol takımınız güçlendiğinde karşınızda duracak rakip yok. Hepsini yenerek efsane takımınızı ortaya çıkartın.


Miniclip ekibinin geliştirdiği bu oyun oynaması basit ama keyifli oyun arayanlar için gayet ideal. Android futbol oyunları arasında sade yapısıyla öne çıkan oyun ücretsiz sunuluyor. Mini Football APK dosyasını hemen indirerek futbol takımınızı seçin ve casual maç yapmanın keyfini çıkarın. İyi eğlenceler.

Mini Football nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Mini Football APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Mini Football ekran görüntüleri Mini Football ekran görüntüleri Mini Football ekran görüntüleri Mini Football ekran görüntüleri Mini Football ekran görüntüleri

Yorumlar

Mini Football için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 ay önce Mini Football v1.0.7 için
Bilmem