Kickerinho World ikon

Kickerinho World APK

v1.7.1

Kickerinho bu sefer dünyanın farklı yerlerinde top sektirme macerasına atılıyor.

 

Oyunun World serisinde bu sefer Paris, New York, Dubai ve Şangay gibi dünyanın birçok yerinde top sektiriyorsunuz. Kickerinho World, ilk serisi Kickerinho'nun oyun yapısıyla aynı, bilmeyenler için yazmak gerekirse, ekrana yapacağınız dokunuşlarla kontrol ettiğiniz karakterin topu düşürmeden sektirmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Kafa, omuz, diz, ayak ve farklı kombinasyonlar yine var; buna ek olarak fantastik hareketler eklenmiş.

 

Kickerinho World'de gelen bir diğer yenilik de Raul, Violet ve Sydney karakterleri. Kickerinho'nun arkadaşı olan bu karakterler de top sektirmeye meraklı ve sizin yardımınızla yeteneklerini geliştirmek istiyorlar. HD kalitesindeki grafik kalitesi ve basit oyun mantığı Kickerinho World'ü sıkılmadan oynanacak eğlenceli bir oyun yapıyor. Kickerinho World APK dosyasını indirin ve ücretsiz oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder