Kickerinho World ikon

Kickerinho World APK

v1.7.1

Kickerinho World Açıklama

Kickerinho bu sefer dünyanın farklı yerlerinde top sektirme macerasına atılıyor.

 

Oyunun World serisinde bu sefer Paris, New York, Dubai ve Şangay gibi dünyanın birçok yerinde top sektiriyorsunuz. Kickerinho World, ilk serisi Kickerinho'nun oyun yapısıyla aynı, bilmeyenler için yazmak gerekirse, ekrana yapacağınız dokunuşlarla kontrol ettiğiniz karakterin topu düşürmeden sektirmesini sağlamaya çalışıyorsunuz. Kafa, omuz, diz, ayak ve farklı kombinasyonlar yine var; buna ek olarak fantastik hareketler eklenmiş.

 

Kickerinho World'de gelen bir diğer yenilik de Raul, Violet ve Sydney karakterleri. Kickerinho'nun arkadaşı olan bu karakterler de top sektirmeye meraklı ve sizin yardımınızla yeteneklerini geliştirmek istiyorlar. HD kalitesindeki grafik kalitesi ve basit oyun mantığı Kickerinho World'ü sıkılmadan oynanacak eğlenceli bir oyun yapıyor. Kickerinho World APK dosyasını indirin ve ücretsiz oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri Kickerinho World ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.7.1

GeliştiriciOrbital Knight

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi05.04.2018 - 11:41

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme82

Dosya boyutu 86.9 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 8592

GÜVENLİKİndireceğiniz Kickerinho World APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.tabascointeractive.kickerinhoWorld

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder