Boomerang All Stars ikon

Boomerang All Stars

v1.6.7

Kendi Boomerang takımını kur ve artık yeni futbol oyunlarının da dahil olduğu yedi heyecan verici spor etkinliğinde onlara rehberlik et. Takımını puan tablosunun zirvesine çıkarabilir misin? Sakin Ol Scooby-Doo, Tom ve Jerry, Yeni Sevimli Kahramanlar, Happos Ailesi, Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü ve Çılgın Yarışçılar gibi en sevdiğin Boomerang yıldızlarıyla oynayabilirsin! Oyunlar başlasın!

 

Boomerang All Stars hem futbol hem de basketbolu bir araya getirmeyi başaran bir oyun. Ayrıca oyun yapısı bakımından diğerlerine göre de oldukça farklı. Mesela basketbolda smacı top ile değil, kendi karakterinizle atıyorsunuz. Aynı şekilde futbol modunda da şut yağmuruna karşı zorlu kurtarışlar yapmanız gerek.

 

Cartoon Network ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Boomerang All Stars APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.6.7

GeliştiriciCartoon Network EMEA

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi10.07.2018 - 12:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme78

Dosya boyutu 91.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8912

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder