Boomerang All Stars ikon

Boomerang All Stars APK

v1.6.7

Kendi Boomerang takımını kur ve artık yeni futbol oyunlarının da dahil olduğu yedi heyecan verici spor etkinliğinde onlara rehberlik et. Takımını puan tablosunun zirvesine çıkarabilir misin? Sakin Ol Scooby-Doo, Tom ve Jerry, Yeni Sevimli Kahramanlar, Happos Ailesi, Bunnicula, Dorothy ve Oz Büyücüsü ve Çılgın Yarışçılar gibi en sevdiğin Boomerang yıldızlarıyla oynayabilirsin! Oyunlar başlasın!

 

Boomerang All Stars hem futbol hem de basketbolu bir araya getirmeyi başaran bir oyun. Ayrıca oyun yapısı bakımından diğerlerine göre de oldukça farklı. Mesela basketbolda smacı top ile değil, kendi karakterinizle atıyorsunuz. Aynı şekilde futbol modunda da şut yağmuruna karşı zorlu kurtarışlar yapmanız gerek.

 

Cartoon Network ekibinin geliştirdiği oyun tamamen ücretsiz. Boomerang All Stars APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri Boomerang All Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder