Puppet Soccer Champions – Fighters League

Puppet Soccer Champions – Fighters League

v1.0.60

Kukla futbol karakterleri Puppet Soccer Champions oyunuyla sahaya çıkıyor.

 

Kafa Topu'na benzer bir oyun yapısına sahip olan Puppet Soccer Champions'te seçtiğiniz karakterle birlikte gerçek oyunculara karşı şampiyonluğu kovalayacaksınız. 90'dan fazla futbol karakteri ve 30 takım arasından kullanmak istediğiniz özel yeteneklere sahip bir karakteri seçerek maçlara başlıyorsunuz. Maçları kazandıkça küçük küçük ödüller biriktiriyorsunuz, bunlarla futbol karakterinizin yeteneklerinizi geliştirmeniz gerekiyor. Özellikle ileri seviyelerde güçlü rakiplere karşılaşacağınız için güçlü yeteneklere ihtiyacınız olacak.

 

Kukla karakterlerin futbol hikayesi oyunda oldukça eğlenceli kurgulanmış. Karakterlerin komik tasarımları, rakiplerin özel yetenekleriyle daha da komik bir karaktere dönüşüyor. Topun kaleye gitmesi için böyle eğlenceli dönüşümleri sık sık uygulayabilirsiniz. Ücretsiz geliştirilen Puppet Soccer Champions APK dosyasını indirerek maçlara başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Puppet Soccer Champions – Fighters League ekran görüntüleri Puppet Soccer Champions – Fighters League ekran görüntüleri Puppet Soccer Champions – Fighters League ekran görüntüleri Puppet Soccer Champions – Fighters League ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.60

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

GeliştiriciNOXGAMES

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme133

Eklenme tarihi10 gün önce

Dosya boyutu 53.3 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8111

Puppet Soccer Champions – Fighters League Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder