Score! Match ikon

Score! Match

v1.53

Score! Match ile gerçek zamanlı futbol heyecanı başlıyor. Takımınızı seçin ve gerçek oyunculara karşı futbol oynamanın keyfini çıkarın.

 

Score! Hero ve DLS 2018 ile kendini kanıtlayan First Touch ekibi bu oyunla birlikte oyuncu kitlesinin beklentisini karşılıyor. Score! Match, Hero serisiyle aynı oyun motorunu kullandığı için tarz olarak aynı, ancak bu sefer maçlarınızı yapay zekaya karşı değil gerçek oyunculara karşı yapıyorsunuz. Kendi takımınızı seçerek başladığınız oyunda, taktiksel dizilişinizi yapıyor ve medya organlarıyla iletişim kuruyorsunuz. Her maçtan sonra vereceğiniz röportajlarla takımınızdaki gelişmeleri taraftarlarınızla paylaşıyorsunuz.

 

Score Match ile oyun tarzında yeni özellikler olmasa da, takımların forma ve krampon gibi özellikleri tamamen farklı. Ayrıca oyun tamamen gerçek zamanlı olduğu için buna uygun yeni oyuncu türleri de eklenmiş. Yeni oyuncu türlerinin hem yükseltme seçenekleri hem de maç dayanıklılığı daha yüksek olduğu için oynanış sırasında daha fazla taktiksel seçeneğe sahip oluyorsunuz.

 

Oyunda kullanılan yüksek kaliteli ve üç boyutlu grafikler oldukça iyi bir deneyim sunuyor. Score Match APK dosyasını ücretsiz indirerek gerçek zamanlı futbol oyununa hemen başlayabilirsiniz. Oyun tamamen ücretsiz.

Score! Match ekran görüntüleri Score! Match ekran görüntüleri Score! Match ekran görüntüleri Score! Match ekran görüntüleri Score! Match ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Oynanabilirlik geliştirmeleri yapılmış,

Hatalar düzeltilmiş.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.53

GeliştiriciFirst Touch Games Ltd.

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi9 ay önce

Eklenme tarihi15.03.2018 - 12:07

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme4580

Dosya boyutu 86.4 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8288

Güvenlik seçicileri
Score! Match eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Score! Match versiyonları:
  • 1. Score! Match v1.10
  • 2. Score! Match v1.06
  • 3. Score! Match v1.03

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce Score! Match v1.10 için
Abi fifa 18 nasıl açılır
Ziyaretçi2 yıl önce Score! Match v1.03 için
Yuklensin