Rumble Stars Futbol ikon

Rumble Stars Futbol APK

v1.8.0.2

Rumble Stars Futbol, çılgın futbolcu karakterlerine sahip eğlenceli bir Android futbol oyunudur.


PvP tabanlı oyun yapısına sahip Rumble Stars Futbol'da kendi takımınızı topluyor ve gerçek oyunculara karşı mücadele ediyorsunuz. Yalnız bu oyun bildiğimiz Android futbol oyunlarından farklı bir oynanışa sahip. Oyundaki Rumble isimli futbolcu karakterleri futbolun keyfini artıran çılgın yeteneklere sahip, her maç 3'e 3 futbolcularla yapılıyor ve futbolcuların yeteneklerini kullanarak maçları kazanmaya çalışıyorsunuz.


Rumble Stars Futbol başlangıçta düşük yeteneklere sahip futbolcularla geliyor. Maçları kazandıkça toplayacağınız ödülleri kullanarak yeni ve daha yetenekli futbolcu karakterlerinin kilidini açabiliyorsunuz. Her yeni Rumble rakiplerinize karşı sizi bir adım öne geçiriyor, bu nedenle takımınızı ve futbolcularınızı geliştirmeye her zaman özen göstermeniz gerek.


Oyunun grafikleri ve oynanış yapısı oldukça keyifli bir his veriyor. Sıradışı spor oyunlarını seviyorsanız Rumble Stars Futbol sizin için gayet iyi bir seçim olacaktır. Rumble Stars Futbol APK dosyasını hızlıca indirerek oynamaya başlayabilirsiniz.

Rumble Stars Futbol ekran görüntüleri Rumble Stars Futbol ekran görüntüleri Rumble Stars Futbol ekran görüntüleri Rumble Stars Futbol ekran görüntüleri Rumble Stars Futbol ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Rumble Stars Futbol APK yeni güncellemesinde;

Yeni akrobatik Rumbler futbolcuları eklenmiş,

Yeni özel etkinlikler düzenlenmiş,

Oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder