Score! Hero 2 ikon

Score! Hero 2 APK

v1.03

Başarılı futbol oyunu devam serisi ile karşımızda: Score! Hero 2.


Futbol antrenörü olarak büyük yeteneklerinizi konuşturmak istiyorsanız, Score! Hero 2 tam size göre. Futbolcu karakterini kontrol edeceğiniz oyunda kariyerinden sahadaki yeteneklerine kadar her şeyiyle ilgilenecek ve dünya yıldızı olmasını sağlayacaksınız. Score Hero oyununun devamı olan bu seride yepyeni içerikler oyunseverleri bekliyor. Üstelik bu sefer Score! Hero 2'de gerçek futbol takımları ve futbolcular da var. İstediğiniz futbolcuyu seçin, transfer yapın ve futbol yeteneklerinizi gösterin.


Score! Hero 2'nin oyun yapısı gayet başarılı. Android futbol oyunları arasında popüler olan bu oyun serisinde tüm futbol yeteneklerinizi göstermek için mücadele etmeniz gerekiyor. Futbolcu kahramanınızın tüm kariyeri size bağlı olduğu için onunla sürekli ilgilenmeli ve antrenmanlarda kendisini geliştirerek daha iyi bir futbolcu olmasını sağlamanız gerekiyor.


First Touch ekibi tarafından sunulan bu oyunu tamamen ücretsiz oynayabilirsiniz. Kaliteli grafikleri ve akıcı oyun kurgusu sayesinde sıkılmadan oynayacağınız bu oyuna Score! Hero 2 APK dosyasını hemen indirerek başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Score! Hero 2 oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Score! Hero 2 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Score! Hero 2 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Score! Hero 2 ekran görüntüleri Score! Hero 2 ekran görüntüleri Score! Hero 2 ekran görüntüleri Score! Hero 2 ekran görüntüleri Score! Hero 2 ekran görüntüleri

Yorumlar

Score! Hero 2 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Genç Fenerbahçeli 19071 ay önce Score! Hero 2 v1.03 için
Oyunda Grafik Hataları Var Onun Haricinde Oyun Güzel