Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ikon

Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 APK

v4.0

Penaltı ve frikik atma oyunu Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ile futbol keyfi devam ediyor.

 

Düello tarzı futbol maçlarının yapıldığı oyun belirttiğimiz gibi penaltı ve frikik atma üzerine kurulmuş. Oyun içerisinde üç farklı mod var. Bunlardan ikisi penaltı ve frikik iken, üçüncüsü gerçek oyunculara karşı mücadele edeceğiniz maç modu. Bu modda yapacağınız maçlar da sahanın farklı yerlerinden şut atarak ilerleyen bir yapıya sahip. Oyun hikayesindeki maçlar bir sonraki sezon için daha yüksek puan kazanmanızı sağlıyor ve bu sayede hem oyuncularınızı geliştirirken hem de yeni futbolcular satın alabiliyorsunuz.

 

Android şut atma tarzına sahip futbol oyunları arasında Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 hem sezgisel kontrolleri hem de başarılı grafikleri ile öne çıkıyor. Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz.

Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ekran görüntüleri Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ekran görüntüleri Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ekran görüntüleri Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Futbolcular için yeni kişiselleştirme seçenekleri eklenmiş,

Grafik yapısında iyileştirmeler yapılmış.

Yorumlar

Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Shoot 2 Goal - Soccer Game 2019 v3.2.7 için
Mükemmel gürüyorsunuz