Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ikon

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri APK

v10.0.1

Top Eleven 2020 oyunuyla menajerlik yeteneklerinizi sergileyin. Top Eleven 2020 APK dosyasını indirin, gerçek zamanlı milyonlarca menajer arasındaki yerinizi alın.


Sıfırdan ve yepyeni bir kulüp kurarak başladığınız oyunda kulübün sahasından antrenmanlarına, transferlerine ve maç taktiklerinin belirlenmesine kadar her şeyi siz kontrol ediyorsunuz. Milyonlarca gerçek menajer arasında en yeteneklisi kim? Taktiklerinizle ve kulüp yönetmedeki başarınızla yeteneklerinizi konuşturun ve hem Mourinho'ya hem de gerçek milyonlarca oyuncuya karşı mücadele edin.


Top Eleven 2020'de takımınızı kendiniz kuruyorsunuz ancak, arma ve forma renklerini La Liga, Bundesliga ve Premier Lig'lerinde mücadele eden gerçek takımlar arasından seçebiliyorsunuz. Oyunda resmi FIFPRO lisansı olmasa bile gerçek takım logolarının olması heyecanı ve mücadeleyi arttıran özellikler arasında. Ayrıca FIFA'nın resmi UEFA ve Şampiyonlar Ligi maçları Top Eleven'da var. Takımınızla birlikte tüm ligleri kazanarak rekorları alt üst etmeniz mümkün.


Top Eleven serisi Android'in en iyi menajerlik oyunları arasında yer alıyor ve bu başarısını oyun kurgusundaki akıcılığa borçlı. Başarıyla sıralanmış takım yönetme aşamaları oyunculara oldukça heyecanlı bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Android futbol menajeri oyunları arasında öne çıkan Top Eleven 2020'yi oynamak için Top Eleven 2020 APK dosyasını ücretsiz indirin ve kurun. İyi eğlenceler.

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Top Eleven 2020 APK son sürümü ile dostluk Şampiyonaları isimli yeni bir turnuva eklenmiş. Özel ödüllere sahip olmak için turnuvada boy gösterin.

Yorumlar

Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri için toplam 18 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi8 ay önce Top Eleven 2020 - Futbol Menajeri v10.0.1 için
Yupiyuuuuu
Ziyaretçi5 yıl önce Top Eleven Futbol Menajeri için
Hilelimi
Ziyaretçi5 yıl önce Top Eleven Futbol Menajeri için
Harıka
Ziyaretçi5 yıl önce Top Eleven Futbol Menajeri için
Harıka
Ziyaretçi5 yıl önce Top Eleven Futbol Menajeri için
Gençler güncelleme istiyor yapmadığına oyundan atıyor