Ace Fishing: Wild Catch ikon

Ace Fishing: Wild Catch APK

v2.6.0

Ace Fishing: Wild Catch Açıklama

Ace Fishing: Wild Catch, eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir balık avlama oyunu.

 

Deniz veya okyanus farketmeden, oltamı alır balığımı tutarım diyorsanız Ace Fishing: Wild Catch bu konuda çok iyi bir hikayeye sahip. Dünyanın farklı bölgelerindeki maviliklerle dolu açık sularda balık avlayacağınız oyunun kontrolleri gayet kolay: Tek dokunuşla oltanızı atıyor ve yine tek dokunuşla oltanıza takılan balığı çekiyorsunuz. Oyunda Hanouma Koyu'ndan Çin'e, Nil Nehri'nden Amazon'a kadar geniş ve farklı çevre modellemesine sahip balık avlanma sahaları yer alıyor. Bölümlerdeki çevre modellemesinin çok başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor.

 

Balık tutma oyunu Ace Fishing'de gerçekliği sağlamak için avlanacağınız suların zorluğuna göre farklı olta türleri bulunuyor. Amatörden profesyonele doğru sıralanmış bu oltaların kilitlerini oyundan kazanacağınız para puanlarla açabiliyorsunuz. Sığ ve akıntısı yüksek sularda güçlü bir olta kullanmak sizi rakiplerinize karşı önde tutabiliyor, bu yüzden olta seçiminizi çok iyi yapmanız gerekiyor.

 

Oyunda tutacağınız balık sayısı ve balığın boyutları başarınızı doğrudan etkenler arasında. Göstermiş olduğunuz başarıyı ise oyunun küresel sıralamasından takip edebiliyorsunuz. Eğer sıralamanız çok düşükse oltayı ve avlandığınız noktayı değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir. Yüksek kalite grafikleri ve eğlenceli oyun sahneleriyle oldukça sürükleyici olan Ace Fishing: Wild Catch APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv2.6.0

GeliştiriciCom2uS

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.3.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi6 yıl önce

Eklenme tarihi23.09.2017 - 16:52

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme181

Dosya boyutu 43.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 7824

GÜVENLİKİndireceğiniz Ace Fishing: Wild Catch APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.com2us.acefishing.normal.freefull.google.global.android.common

Kullanıcı oyları ve yorumlar

3.5

2 kullanıcı oyuna göre

Ace Fishing: Wild Catch için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de oy verebilir ve yorum yazabilirsiniz. Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi6 yıl önce Ace Fishing: Wild Catch v2.6.0 için
Daha yükleme işlemi istiyorum