Ace Fishing: Wild Catch ikon

Ace Fishing: Wild Catch APK

v2.6.0

Ace Fishing: Wild Catch, eğlenceli zamanlar geçireceğiniz bir balık avlama oyunu.

 

Deniz veya okyanus farketmeden, oltamı alır balığımı tutarım diyorsanız Ace Fishing: Wild Catch bu konuda çok iyi bir hikayeye sahip. Dünyanın farklı bölgelerindeki maviliklerle dolu açık sularda balık avlayacağınız oyunun kontrolleri gayet kolay: Tek dokunuşla oltanızı atıyor ve yine tek dokunuşla oltanıza takılan balığı çekiyorsunuz. Oyunda Hanouma Koyu'ndan Çin'e, Nil Nehri'nden Amazon'a kadar geniş ve farklı çevre modellemesine sahip balık avlanma sahaları yer alıyor. Bölümlerdeki çevre modellemesinin çok başarılı olduğunu belirtmek gerekiyor.

 

Balık tutma oyunu Ace Fishing'de gerçekliği sağlamak için avlanacağınız suların zorluğuna göre farklı olta türleri bulunuyor. Amatörden profesyonele doğru sıralanmış bu oltaların kilitlerini oyundan kazanacağınız para puanlarla açabiliyorsunuz. Sığ ve akıntısı yüksek sularda güçlü bir olta kullanmak sizi rakiplerinize karşı önde tutabiliyor, bu yüzden olta seçiminizi çok iyi yapmanız gerekiyor.

 

Oyunda tutacağınız balık sayısı ve balığın boyutları başarınızı doğrudan etkenler arasında. Göstermiş olduğunuz başarıyı ise oyunun küresel sıralamasından takip edebiliyorsunuz. Eğer sıralamanız çok düşükse oltayı ve avlandığınız noktayı değiştirmenizin zamanı gelmiş demektir. Yüksek kalite grafikleri ve eğlenceli oyun sahneleriyle oldukça sürükleyici olan Ace Fishing: Wild Catch APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri Ace Fishing: Wild Catch ekran görüntüleri

Yorumlar

Ace Fishing: Wild Catch için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce Ace Fishing: Wild Catch v2.6.0 için
Daha yükleme işlemi istiyorum