Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » Dünya Süper Lig

Dünya Süper Lig

v1.8.5
reklamlar
Dünya Süper Lig
Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

Dünya Süper Lig Açıklama

Android platformunda geliştirilen Dünya Süper Lig futbol oyunları arasında milli takım düzeyinde kulüpleri öne çıkartarak farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

60'tan fazla milli takımın ve 2 binden fazla milli futbolcunun yer aldığı Dünya Süper Lig oyunundaki tüm maçları milli takımlar seviyesinde yapıyorsunuz. Kendi takımınızı seçerek başlayacağınız oyunda turnuva, lig, kupa ve eğitim olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunuyor. Eğitim modu haricinde her modun kendine özgü bir puan ve eleme sistemi bulunuyor. İnternet üzerinden oynanan oyunda sizin gibi tüm oyuncular da gerçek kişilerden oluşuyor.

 

Oyunun grafik kalitesi çok iyi seviyede olmamasına rağmen oyundaki akıcılık sizi saatler boyunca oynamaya teşvik ediyor. Ücretsiz olması ve çevrimiçi oyun deneyimi ile oldukça cazip olan Dünya Süper Lig oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Artıları

Milli takım kulüpleri,

Hassas kontroller,

Farklı oyun modları,

Anlaşılır arayüz.

Eksileri

Grafik kalitesi daha iyi olabilirdi,

Maç sırasında görüntü ve ses senkronunda sorun olabiliyor.

reklamlar

Dünya Süper Lig Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 10 ay önce World Soccer League v1.8.2 İçin
super