Dünya Süper Lig ikon

Dünya Süper Lig APK

v1.9.7

Android platformunda geliştirilen Dünya Süper Lig futbol oyunları arasında milli takım düzeyinde kulüpleri öne çıkartarak farklı bir oyun deneyimi sunuyor.

 

60'tan fazla milli takımın ve 2 binden fazla milli futbolcunun yer aldığı Dünya Süper Lig oyunundaki tüm maçları milli takımlar seviyesinde yapıyorsunuz. Kendi takımınızı seçerek başlayacağınız oyunda turnuva, lig, kupa ve eğitim olmak üzere 4 farklı oyun modu bulunuyor. Eğitim modu haricinde her modun kendine özgü bir puan ve eleme sistemi bulunuyor. İnternet üzerinden oynanan oyunda sizin gibi tüm oyuncular da gerçek kişilerden oluşuyor.

 

Oyunun grafik kalitesi çok iyi seviyede olmamasına rağmen oyundaki akıcılık sizi saatler boyunca oynamaya teşvik ediyor. Ücretsiz olması ve çevrimiçi oyun deneyimi ile oldukça cazip olan Dünya Süper Lig oyununa ait APK dosyasını indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri Dünya Süper Lig ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Kullanıcı deneyimine yönelik geliştirmeler yapılmış.

Artıları

Milli takım kulüpleri,

Hassas kontroller,

Farklı oyun modları,

Anlaşılır arayüz.

Eksileri

Grafik kalitesi daha iyi olabilirdi.

Yorumlar

Dünya Süper Lig için toplam 6 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi11 ay önce Dünya Süper Lig v1.9.7 için
Süper
Ziyaretçi3 yıl önce Dünya Süper Lig v1.8.8 için
Cokkkkk guzel
Ziyaretçi3 yıl önce Dünya Süper Lig v1.8.8 için
Hilelimi ???
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce Dünya Süper Lig v1.8.8 için
Hayır.
Ziyaretçi3 yıl önce Dünya Süper Lig v1.8.5 için
daha indirmedik ama güzele benziyor
Ziyaretçi4 yıl önce World Soccer League v1.8.2 için
super