Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ikon

Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! APK

v1.1.28

Soccer Royale 2019 oyunu ile futbolun yıldızı belli oluyor.

 

Strateji ve kart tabanlı geliştirilen oyunda hem antrenör hem de futbolcu olarak destansı bir futbol hikayesine katılıyorsunuz. Soccer Royale 2019 oyunu tüm kontrolü oyunculara veren bir kurguya sahip. Yani, maça başlamadan önce hem antrenör hem de futbolcu olarak tüm planları siz yapıyorsunuz. Bunun yanında takımınızı geliştirmek için elinizdeki futbolcu kartlarını geliştirmek, yeni kartlar alarak takımınızı güçlendirmek gibi görevleriniz de var.

 

Kart tabanlı Android futbol oyunları arasında Soccer Royale 2019 belki de en çok ödül veren oyun. Kazandığınız her maç sonrasında kartlarınızı geliştirmenizi sağlayan özel ödülleri toplayarak kısa sürede güçlü bir takıma sahip olmanız mümkün. Ancak yine de yeterli değil. Her oyuncu antrenörlük görevlerini eksiksiz yerine getirerek kazanacakları kartlarla takımlarını en üst seviyeye çıkarmaları gerekiyor.

 

Soccer Royale 2019'u oynamak için cihazınızda internet bağlantısı olması şart ama oyun tamamen ücretsiz. Oyunu oynamak için Soccer Royale 2019 APK dosyasını ücretsiz indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ekran görüntüleri Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ekran görüntüleri Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ekran görüntüleri Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ekran görüntüleri Soccer Royale 2019 - Yeni PvP Futbol Oyunu! ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder