Football Cup 2022 - Futbol ikon

Football Cup 2022 - Futbol APK

v1.17.6.4

Android futbol heyecanı Football Cup 2022 (Soccer Cup 2022) oyunu ile devam ediyor.


Futbol ligleri baz alınarak geliştirilen oyunda kendi takımınızla birlikte şampiyonluk için mücadele ediyorsunuz. Barcelona, Juventus, Real Madrid, Bayern Münih ve PSG gibi dünya takımlarının hemen hepsi oyunda var. Takımınızı seçtikten sonra ister sezon modunda isterseniz de turnuva modunda oynamanız mümkün.


Oyundaki futbolcu karakterlerin hepsi gerçekçi modellemeye sahip. Gelişmiş hassas kontroller ve akıcı grafikler de oyunu gayet zevkli hale getiriyor. Android futbol oyunu sevenler için Football Cup 2022 ideal ve oynanması gereken bir oyun. Football Cup 2022 APK dosyasını ücretsiz hemen indirerek oynayabilirsiniz.

Football Cup 2022 - Futbol nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Football Cup 2022 - Futbol APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Football Cup 2022 - Futbol ekran görüntüleri Football Cup 2022 - Futbol ekran görüntüleri Football Cup 2022 - Futbol ekran görüntüleri Football Cup 2022 - Futbol ekran görüntüleri Football Cup 2022 - Futbol ekran görüntüleri

Yorumlar

Football Cup 2022 - Futbol için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi3 yıl önce Dünya Kupası 2020 için
Cok guzelllll