Perfect Eleven ikon

Perfect Eleven

v1.0.7

Takımınızı seçin ve sahaya çıkın. Yapay zekaya sahip oyun motoruyla öne çıkan Perfect Eleven ile eğlenceli bir futbol deneyimi sizi bekliyor.

 

Hem ulusal hem de uluslararası Lig düzenlerinin olduğu Perfect Eleven Android futbol oyunları arasında yapay zeka kullanan birkaç oyundan birisi. Oyundaki yapay zeka hem takım kurma aşamsında hem de taktik diziliş sırasında size yardımcı olduğu gibi, yeri geldiğinde sahada size rakip de oluyor. Farklı bir futbol deneyimi yaşamak isteyenler için Perfect Eleven kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Bir futbol oyununda olması gereken transfer, alt yapı ve antrenman sistemi gibi tüm özellikler oyunda eksiksiz olarak bulunuyor.

 

Perfect Eleven'in üç boyutlu grafik yapısı da oyun deneyimini arttıran önemli bir etken. Atari tarzını andıran maç görüntüleri de oyunu keyifle oynamanızı sağlıyor. Perfect Eleven APK dosyasını ücretsiz indirerek yapay zeka destekli futbol oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yenilikler- FA'da yeni bir 'FA yardımı' işlevi eklendiğinde, yöneticiler FA'daki oyuncuların enerjilerini geri kazanmalarını talep edebilir.- FA uygulamasında yeni bir işlev 'Maç bildirimi' ekle, FA üyelerinizin en son eşleşmesi FA arayüzünde gösterilir.- Turda İçe Aktarım Bölümü, Rütbeler, rütbe promosyonu ile artar.- Bazı UI hataları optimize etti.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.7

GeliştiriciSimface Studio

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi26.06.2018 - 21:34

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme151

Dosya boyutu 99.1 MB

Paylaşan AKSOY BİLİŞİM

CepdeID 8853

Güvenlik seçicileri
Perfect Eleven eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayımlanmış tüm Perfect Eleven versiyonları:

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder