Perfect Eleven ikon

Perfect Eleven APK

v1.0.7

Perfect Eleven Açıklama

Takımınızı seçin ve sahaya çıkın. Yapay zekaya sahip oyun motoruyla öne çıkan Perfect Eleven ile eğlenceli bir futbol deneyimi sizi bekliyor.

 

Hem ulusal hem de uluslararası Lig düzenlerinin olduğu Perfect Eleven Android futbol oyunları arasında yapay zeka kullanan birkaç oyundan birisi. Oyundaki yapay zeka hem takım kurma aşamsında hem de taktik diziliş sırasında size yardımcı olduğu gibi, yeri geldiğinde sahada size rakip de oluyor. Farklı bir futbol deneyimi yaşamak isteyenler için Perfect Eleven kesinlikle denenmesi gereken bir oyun. Bir futbol oyununda olması gereken transfer, alt yapı ve antrenman sistemi gibi tüm özellikler oyunda eksiksiz olarak bulunuyor.

 

Perfect Eleven'in üç boyutlu grafik yapısı da oyun deneyimini arttıran önemli bir etken. Atari tarzını andıran maç görüntüleri de oyunu keyifle oynamanızı sağlıyor. Perfect Eleven APK dosyasını ücretsiz indirerek yapay zeka destekli futbol oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri Perfect Eleven ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yenilikler- FA'da yeni bir 'FA yardımı' işlevi eklendiğinde, yöneticiler FA'daki oyuncuların enerjilerini geri kazanmalarını talep edebilir.- FA uygulamasında yeni bir işlev 'Maç bildirimi' ekle, FA üyelerinizin en son eşleşmesi FA arayüzünde gösterilir.- Turda İçe Aktarım Bölümü, Rütbeler, rütbe promosyonu ile artar.- Bazı UI hataları optimize etti.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder