Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ikon

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü APK

v1.0.51

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü Açıklama

Silah Atış Poligonu APK oyunu ile nişancılık yeteneklerinizi gösterin.


Keskin nişancı tüfekleri ile atış yapacağınız oyundaki göreviniz hedefleri tam isabet şekilde vurmak. kar98k, M24, AWM ve Barrett gibi gerçek dünyada da bulunan birçok keskin nişancı tüfeği oyunda bulunuyor. İlk bölümlerde tüm silahlar açık değil, ancak atışlarda başarılı olduğunuzda yeni nesil tüfeklerin kilidi açılıyor.


Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü oyununda birçok hedef türü var. Normalde bildiğimiz her poligonda olduğu gibi bir hedef tahtası var. Bunun yanında frizbi, şişe, sebze-meyve ve hatta drone gibi ilginç hedefleri de seçebilirsiniz. Nesne değişir ama hedef değişmez. Size düşen görev hedeflere ateş ederek onları yok etmek.


Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen ve oyun severlere sunulan Silah Atış Poligonu orta seviye grafiklere sahip. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız kesinlikle telefonunuzda olmalı. Silah Atış Poligonu APK dosyasını hemen indirin ve nişancılık yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Son güncellemede neler var?

Silah Atış Poligonu APK son sürüm güncellemesine oyundaki hatalar düzeltilmiş.

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.51

GeliştiriciGunfire Game

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.4 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi08.06.2021 - 11:03

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme51

Dosya boyutu 72.6 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10873

GÜVENLİKİndireceğiniz Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.bello.shootingworld2

APK imzası: 311127bbb06d974efa6479a4cd0716f5e4b7a9d5

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü versiyonları:
  • 1. Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü v1.0.41

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

3 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder