Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ikon

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü APK

v1.0.41

Silah Atış Poligonu APK oyunu ile nişancılık yeteneklerinizi gösterin.


Keskin nişancı tüfekleri ile atış yapacağınız oyundaki göreviniz hedefleri tam isabet şekilde vurmak. kar98k, M24, AWM ve Barrett gibi gerçek dünyada da bulunan birçok keskin nişancı tüfeği oyunda bulunuyor. İlk bölümlerde tüm silahlar açık değil, ancak atışlarda başarılı olduğunuzda yeni nesil tüfeklerin kilidi açılıyor.


Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü oyununda birçok hedef türü var. Normalde bildiğimiz her poligonda olduğu gibi bir hedef tahtası var. Bunun yanında frizbi, şişe, sebze-meyve ve hatta drone gibi ilginç hedefleri de seçebilirsiniz. Nesne değişir ama hedef değişmez. Size düşen görev hedeflere ateş ederek onları yok etmek.


Tamamen ücretsiz olarak geliştirilen ve oyun severlere sunulan Silah Atış Poligonu orta seviye grafiklere sahip. Boş zamanlarınızı değerlendirmek için oyun arıyorsanız kesinlikle telefonunuzda olmalı. Silah Atış Poligonu APK dosyasını hemen indirin ve nişancılık yeteneklerinizi göstermeye başlayın. İyi oyunlar.

Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri Silah Atış Poligonu - Hedef Atış Simülatörü ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder