8 Ball Pool ikon

8 Ball Pool APK

v5.2.3

8 Ball Pool bilardo sevenlerin keyifle oynayacağı başarılı bir Android bilardo oyunudur.


Miniclip ekibinin geliştirdiği oyun şu an Google Play üzerinde yüz milyondan fazla kullanıcı tarafından indirilmiş durumda. Oyunun bu başarısı hem özgün grafik yapısı hem de geniş içeriğinden geliyor. Tek başınıza oynayacağınız modlardan, gerçek oyuncularla kapıştığınız modlara kadar geniş bir oyun kurgusu olan 8 Ball Pool internet üzerinden oynanan turnuvalarla da şampiyonları belirliyor.


Oyunda en çok oynana bölüm meydan okuma maçlarından oluşuyor. Gerçek oyunculara karşı oynayacağınız bu bölümde en çok puanı toplayan bilardocu maçı kazanırken özel ödüllerin de sahibi oluyor. Kazanacağınız para ödülleri bilardo aletlerinizi, yani bilardo masası, ıstakası ve topunu kişiselleştirmenizi sağlayan önemli bir gelir kaynağı. Kendi tarzınızı oyuna tam olarak yansıtabilmek ve rakibinizi baskı altına almak için başarılı atış oranınızı yüksek tutmanızda fayda var.


8 Ball Pool liderlik sıralamasını yapabilmek için sürekli internet bağlantısı isteyen bir oyun. Yani, internet olmadan oyunu oynayamıyorsunuz. Ücretsiz 8 Ball Pool APK dosyasını indirerek oyuna başlayabilirsiniz, oyun genellikle ücretsiz oynanabiliyor ancak sabırsız oyuncular için oyun içi satın alma seçenekleri de mevcut. İyi oyunlar.

8 Ball Pool nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. 8 Ball Pool APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
8 Ball Pool ekran görüntüleri 8 Ball Pool ekran görüntüleri 8 Ball Pool ekran görüntüleri 8 Ball Pool ekran görüntüleri 8 Ball Pool ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

8 Ball Pool APK güncel sürümü ile;

Yeni tasarıma sahip bilardo topları eklenmiş,

Hatalar düzeltilmiş.

Yorumlar

8 Ball Pool için toplam 14 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi4 yıl önce 8 Ball Pool v2.2.6 için
Merita
Ziyaretçi4 yıl önce 8 Ball Pool v2.2.6 için
Ben aslında oyunu çok sevdim isteğim hediyeli internet olması çok iyi olurdu
Ziyaretçi5 yıl önce 8 Ball Pool v2.2.6 için
Abi bu eskisiyle ayni ya
Ziyaretçi5 yıl önce 8 Ball Pool v2.2.6 için
Sağol
Ziyaretçi5 yıl önce 8 Ball Pool v2.2.6 için
Abi indiriyoruz hileyi mineciraft yazıyı dowdland diyo acilmiyo