Basketball Arena ikon

Basketball Arena APK

v1.24

Basketball Arena APK, gerçek zamanlı basketbol maçlarına katılacağınız keyifli bir Android basketbol oyunudur.


Kafa Topu oyununun yaratıcılarından yepyeni bir spor oyunu: Basketball Arena. Oyunda gerçek oyunculara karşı 1'e 1 basketbol maçlarına katılacak ve maçı kazanmak için mücadele edeceksiniz. Oyun basketbol oyunu ama her takımın bir tane basketbolcusu var. Özel yeteneklere sahip bu karakterin sahadaki yeteneklerini göstermek size bağlı.


Basketball Arena'da küresel sıralama sistemi de bulunuyor. Maçlarda göstereceğiniz başarılar sıralamadaki yerinizi doğrudan etkiliyor. Bu nedenle maçı kaybetseniz bile skorunuzu yüksek tutmanız şart. Aksi halde dünya sıralamasında gerilere doğru düşebilirsiniz.


Masomo tarafından geliştirilen oyunumuz tamamen ücretsiz. Grafikleri ve kontrol mekanizması gayet başarılı. Basketball Arena APK dosyasını hemen indirin ve gerçek zamanlı basketbol maçlarına katılın. İyi eğlenceler.

Basketball Arena nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Basketball Arena APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Basketball Arena ekran görüntüleri Basketball Arena ekran görüntüleri Basketball Arena ekran görüntüleri Basketball Arena ekran görüntüleri Basketball Arena ekran görüntüleri

Yorumlar

Basketball Arena için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi7 ay önce Basketball Arena v1.24 için
Mason gamesin yeni oyunu çok güzel