Anasayfa » Cep Telefonu Oyunları » Android Oyunları » Android Spor Oyunları » TEKKEN™

TEKKEN™

v0.2
reklamlar
TEKKEN™
TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ tanıtım resmi
bu oyunu sosyal ağlarda paylaşın

TEKKEN™ Açıklama

TEKKEN oyunu android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip (APK) cihazlar (telefon/tablet) için geliştirilmiş bir dövüş sporları oyunudur. Atari oyunlarıdan tanıdığımız TEKKEN oyununu hemen indirerek mobil sürmünü oynamaya başlayabilirsiniz. Atari oyununda olduğu gibi  PAUL, Kazuya, Xiaoyu, HUKUK, PANDA, NINA gibi ünlü dövüşçüler bu oyunda da yer almaktadır.

 

TEKKEN APK kurulumu nasıl yapılır?

 

İndirme bağlantısına tıklayarak indireceğiniz 460 MB boyutundaki XAPK dosyasını, sitemiz üzerinden indireceğiniz RAR APK  uygulamasını kullanarak çıkartın. (Rar uygulaması cihazınızda yüklü değilse bağlantıdan indirin) Rar uygulamasını açtıktan sonra indirmiş olduğunuz XAPK dosyasını seçin ve çıkart butonuna dokunun. Çıkarttığınız XAPK dosyası içinden TEKKEN oyununun OBB ve APK dosyaları çıkacaktır. OBB dosyasını tekrar seçerek cihazınızın Android/OBB klasörü içine taşıyın (bazı durumlarda RAR uygulaması, dosyayı çıkartırken direkt olarak OBB klasörüne atabiliyor, atmazsa siz atın.) Geri dönerek APK dosyasına dokunun ve kurulumu başlatın. 

 

TEKKEN oyunu nasıl oynanır?

 

TEKKEN oyunu kurulumdan sonra başlayacaktır, oyun henüz başlamadan oyun tarafından size tanıtım yapılıyor. Oyunun özellikleri ve nasıl oynandığı talimatlar ile size yaptırılarak öğretiliyor. İyi oyunlar! 

Güncelleme Notları

Yüksek kalite grafik ve efektler. 

Artıları

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

reklamlar

TEKKEN™ Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.
Bu içeriği oylayın:
Ziyaretçi 3 ay önce TEKKEN™ v0.2 İçin
Teken candir