TEKKEN™

TEKKEN™

v0.2

TEKKEN oyunu android 4.4 ve üzeri işletim sistemine sahip (APK) cihazlar (telefon/tablet) için geliştirilmiş bir dövüş sporları oyunudur. Atari oyunlarıdan tanıdığımız TEKKEN oyununu hemen indirerek mobil sürmünü oynamaya başlayabilirsiniz. Atari oyununda olduğu gibi  PAUL, Kazuya, Xiaoyu, HUKUK, PANDA, NINA gibi ünlü dövüşçüler bu oyunda da yer almaktadır.

 

TEKKEN APK kurulumu nasıl yapılır?

 

İndirme bağlantısına tıklayarak indireceğiniz 460 MB boyutundaki XAPK dosyasını, sitemiz üzerinden indireceğiniz RAR APK  uygulamasını kullanarak çıkartın. (Rar uygulaması cihazınızda yüklü değilse bağlantıdan indirin) Rar uygulamasını açtıktan sonra indirmiş olduğunuz XAPK dosyasını seçin ve çıkart butonuna dokunun. Çıkarttığınız XAPK dosyası içinden TEKKEN oyununun OBB ve APK dosyaları çıkacaktır. OBB dosyasını tekrar seçerek cihazınızın Android/OBB klasörü içine taşıyın (bazı durumlarda RAR uygulaması, dosyayı çıkartırken direkt olarak OBB klasörüne atabiliyor, atmazsa siz atın.) Geri dönerek APK dosyasına dokunun ve kurulumu başlatın. 

 

TEKKEN oyunu nasıl oynanır?

 

TEKKEN oyunu kurulumdan sonra başlayacaktır, oyun henüz başlamadan oyun tarafından size tanıtım yapılıyor. Oyunun özellikleri ve nasıl oynandığı talimatlar ile size yaptırılarak öğretiliyor. İyi oyunlar! 

TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yüksek kalite grafik ve efektler. 

Sevdik

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik. 

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.2

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimi4.4 ve üzeri

GeliştiriciBANDAI NAMCO Entertainment America Inc.

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme1319

Eklenme tarihi5 ay önce

Dosya boyutu 449 MB

Paylaşan Onur

CepdeID 7758

TEKKEN™ Yorumları

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 ay önce TEKKEN™ v0.2 için
Teken candir