TEKKEN™ ikon

TEKKEN™ APK

v1.4.1

Efsane dövüş oyunu TEKKEN Android için yeniden tasarlanarak oyunculara sunuldu.

 

Dünyanın en başarılı dövüş oyunlarından birisi olan TEKKEN ataride olduğu gibi mobil platformlarda da gerçek oyuncuları karşı karşıya getiriyor. Paul, Kazuya, Xiaoyu, Law, Panda ve Nina gibi efsane dövüşçülerden birisini seçerek başlayacağınız oyunda Hikaye, Dojo Meydan Okuma ve Etkinlikler olmak üzere 3 dövüş modu bulunuyor. Hikaye modunda Kazuya Mishima'nın düşmanlarına karşı harita bazlı bir arenada mücadele ederken; Dojo Meydan Okuma modunda gerçek oyunculara karşı teke tek dövüşlere çıkıyorsunuz. Etkinlikler modunda ise özel ödüller kazanabileceğiniz turnuvalar gerçekleşiyor.

 

Oyunda yer alan dövüşçü karakterlerinin hepsi kendine has yeteneklere sahip. Sizi dövüş ustası olmaya götürecek bu yetenekleri RPG sistemiyle geliştirmeniz ve karakterinizin gücünü arttırmanız şart. Saldırı ve savunma bazlı dövüş hareketleri takımınızın puanını yükseltirken sizi de liderlik sıralamasında yukarılara doğru taşıyor.

 

BANDAI NAMCO ekibinin geliştirdiği TEKKEN'de hassas kontroller ve grafik modellemesi çok başarılı bir şekilde optimize edilmiş. Oyundaki grafik kalitesi nedeniyle cihazınızda en az 2 GB hafıza alanı olması gerekiyor. Aksi halde oyunda takılmalar gerçekleşmesi mümkün. Tamamen ücretsiz sunulan TEKKEN APK dosyasını indirerek bu efsane dövüş oyununu hemen oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

TEKKEN™ nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. TEKKEN™ APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri TEKKEN™ ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Yeni sürümle birlikte TEKKEN yapay zeka desteğine kavuştu. Otomatik Oyun adı ile gelen özellikte yapay zeka dövüş tarzınızı öğrenerek sizin yerinize dövüşüyor,

Yeni meydan okuma: DOJO. İstediğiniz rakibi seçin ve dövüşmeye başlayın,

Arayüz tasarım geliştirmeleri.

Artıları

Yüksek kalite grafik ve efektler,

Kolay öğrenebilirlik ve oynanabilirlik,

Eski dövüş karakterlerinin hepsi var,

Karakterlerin yetenekleri geliştirilebiliyor,

Sürükleyici hikaye modu.

Eksileri

Sistem gerekensinimleri çok fazla.

Yorumlar

TEKKEN™ için toplam 7 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi1 yıl önce TEKKEN™ v1.4.1 için
Tekken açılmıyor havaya uğraşmayı n
Ziyaretçi2 yıl önce TEKKEN™ v1.4.1 için
Oyun 1.5v 86.seviye ancak durup dururken açılmamaya, unknown error vermeye başladı, açılmıyo oyun
Ziyaretçi2 yıl önce TEKKEN™ v1.4.1 için
Bende S7 edge plus kullanıyom ama açılmıyor güncellemede varda ama acilmiyor
Ziyaretçi3 yıl önce TEKKEN™ v0.9.1 için
s.a samsung a5 2016 ya indiremiyorum neden ogrenebilirmiyim
Kullanıcı resmi
hsnDnz3 yıl önce TEKKEN™ v0.9.1 için
Aldığınız hatayı yazarsanız yardımcı olabiliriz.
Beratataberk3 yıl önce TEKKEN™ v0.9.1 için
Tekken candir gerisi heycandir