Volleyball Arena ikon

Volleyball Arena APK

v1.16.0

Volleyball Arena Açıklama

Volleyball Arena APK oyunu ile eğlenceli voleybol maçlarına katılın.


Casual tarzda geliştirilen Volleyball Arena oyunuyla 1'e 1 voleybol maçları yapacak, gerçek oyunculara karşı zafer kazanmaya çalışacaksınız. Dinamik oyun yapısıyla öne çıkmayı başaran bu eğlenceli voleybol oyununda sürükleyici bir oyun deneyimi oyun severleri bekliyor. Manşet, smaç ve sayı. Her şey bu üç kelimede saklı. Süper güçlere sahip voleybol karakterinizle bu muhteşem üçlüyü tutturarak ilerleyin, rakiplerinizi eleyerek en iyi voleybol oyuncusu olun.


Volleyball Arena oyununda maç yapacağınız birçok saha modeli bulunuyor. Voleybol kariyeriniz ilerledikçe daha etkileyici stadyumların da kilitleri açılıyor ve böylece oyun çok daha keyifli hale geliyor. Ayrıca bu voleybol sahalarının hepsinin de dünyanın farklı yerlerindeki şehirlerde bulunduğunu söyleyelim. Miniclip oyun stüdyosu tarafından geliştirilen bu oyun boş zamanlarınızı değerlendirmek için gayet iyi bir alternatif. Volleyball Arena APK dosyasını ücretsiz şimdi indirin, oyunu oynamaya hemen başlayın. İyi oyunlar.

Volleyball Arena ekran görüntüleri Volleyball Arena ekran görüntüleri Volleyball Arena ekran görüntüleri Volleyball Arena ekran görüntüleri Volleyball Arena ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.16.0

GeliştiriciMiniclip.com

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 ay önce

Eklenme tarihi01.06.2023 - 20:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme7

Dosya boyutu 188 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11438

GÜVENLİKİndireceğiniz Volleyball Arena APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.miniclip.minivolley

APK imzası: 87615343657c0a98155d71ec5a3158218b9a9f62

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder