Superkickoff - Soccer manager ikon

Superkickoff - Soccer manager APK

v2.0.1

Superkickoff - Soccer Manager, Android işletim sistemi için geliştirilen eğlenceli bir futbol direktörlüğü oyunu.


Teknik direktör olarak yer alacağınız Superkickoff oyununda kendi futbol takımınızı yönetiyor ve takımınızın gelişimini sağlamaya çalışıyorsunuz. Favori futbol takımınızı seçerek başlayacağınız oyunda takımın tüm kadrosunu kendiniz oluşturuyorsunuz. Ayrıca isterseniz, takımdaki futbolcuları satabilir ve yerine başka futbolcuları alabilirsiniz. Oyunun transfer bölümünde yer alan her futbolcuyu satın alabilirsiniz, ancak tabii ki takımınızın bütçesinin uygun olması lazım. Bunların dışında, günlük antrenmanlar, futbol ligleri, turnuvalar ve kupa maçları gibi takımınızla yarışacağınız birçok mevki var. Hepsinde başarılı olmak için yetenekli futbolcuları kullanmanız gerekiyor.


Superkickoff oyununda sevdiğimiz bir özellik takımın istatistiklerini detaylı olarak göstermesi. Bu istatistikleri analiz ederek takımınızın eksik yönlerini tespit edebilir ve ona göre taktik geliştirebilirsiniz. Genel olarak oyun içerisinde teknik direktörlük dışında alt yapı ve stadyum geliştirmelerini de sizin yapmanız gerekiyor. Takımınız başarılı sonuçlara ulaştığında taraftar sayınız artacak ve bu nedenle stadyumunuzu geliştirmeniz gerekecek. Tüm geliştirmeleri yaptığınızda en büyük takım olmak için rekabet etmek çok daha eğlenceli hale geliyor.


Oynaması gayet zevkli olan bu teknik direktörlük oyunu ücretsiz olarak oyun severlere sunuluyor. Superkickoff APK dosyasını ücretsiz indirerek kendi takımınızı hemen çalıştırmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Superkickoff - Soccer manager ekran görüntüleri Superkickoff - Soccer manager ekran görüntüleri Superkickoff - Soccer manager ekran görüntüleri Superkickoff - Soccer manager ekran görüntüleri Superkickoff - Soccer manager ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder