Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ikon

Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer

v0.0.69

Kukla futbol karakterleri Puppet Football Fighters () oyunuyla aksiyon dolu maçlara çıkıyor.

 

Puppet Soccer Champions'tan bildiğimiz Kafa Topu oyun yapısı Kukla Futbol Savaşçıları'nda kuralsız bir şekilde oyunculara geliyor. 100'den fazla kukla karakterin yer aldığı oyunda gerçek oyunculara karşı mücadele edecek ve maçları kazanmaya çalışacaksınız. Başlangıçta sadece düşük yeteneğe sahip bir karakteri seçme şansınız var ama maçları kazandıkça yeni karakterlerin kilidi de açılıyor.

 

Kukla Futbol Savaşçıları özellikle karakterlerin yetenekleri ile eğlenceli bir oyun deneyimi sunuyor. sakız atan, buz fırlatan, sümük ve alçı atan, süper tekme gücü ile rakibini yere gömen karakterlerle oynamak oldukça zevkli geliyor. Kafa Topu'nda da benzer karakter güçleri var ancak bu oyunun öne çıkan özelliği kuralsız olması.

 

Android'in en iyi kafa futbolu oyunları arasında yer alan Kukla Futbol Savaşçıları tamamen ücretsiz. Kukla Futbol Savaşçıları APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu hemen oynamaya başlayabilirsiniz.

Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ekran görüntüleri Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ekran görüntüleri Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ekran görüntüleri Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ekran görüntüleri Kukla Futbol Savaşçıları - Steampunk Soccer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.0.69

GeliştiriciNOXPLAY

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi19.03.2018 - 21:01

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme54

Dosya boyutu 60.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8419

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder