SEASON 24 - Football Manager ikon

SEASON 24 - Football Manager APK

v6.0.13

SEASON 24 - Football Manager Açıklama

SEASON 24 APK oyunu ile profesyonel futbol menajerliğine adım atın.


SEASON 24 Football Manager adından da anlayabileceğiniz gibi futbol menajerlik oyunu. Yani teknik direktör olarak görev yapacağınız oyunda bir futbol takımını başarıya ulaştırmak için futbol yeteneklerinizi kullanıyorsunuz. Amacınız, çalıştırdığınız takımla rakipleri yenmek, kupalar kazanmak ve tabii ki şampiyonluğa ulaşmak. Başarı kazandıkça kariyeriniz ilerleyecek, yıldız futbolcular yetiştirecek ve takımınızın küresel sıralaması yükselecek.


Oyun içerisinde sadece lig olmadığını belirtelim. Avrupa şampiyonası, çeşitli turnuvalar, çevrimiçi ve gerçek zamanlı maçlar dahil birçok kulvarda maç yapıyorsunuz. Ayrıca oyunda kuracağınız futbol takımının stadyumu, saha bakımı, antrenman setleri gibi hemen her şeyle sizin ilgilenmeniz gerekiyor. Bu geniş oyun içeriği sayesinde oyunu keyifle ve sıkılmadan oynuyorsunuz.


Android futbol menajerliği oyunları arasında oldukça popüler olan oyun ücretsiz oynanabiliyor. Futbol stratejisinde yetenekliyimdir diyorsanız Season 24 APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

Son güncellemede neler var?

SEASON 24 - Football Manager APK son sürüm ile yeni futbol takımları ve futbol ligleri eklenmiş, güncel veriler eklenmiş.

SEASON 24 - Football Manager ekran görüntüleri SEASON 24 - Football Manager ekran görüntüleri SEASON 24 - Football Manager ekran görüntüleri SEASON 24 - Football Manager ekran görüntüleri SEASON 24 - Football Manager ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv6.0.13

GeliştiriciAwesome Prototype

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 7.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi24.11.2020 - 10:58

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce, Diğer

İndirilme54

Dosya boyutu 270 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10670

GÜVENLİKİndireceğiniz SEASON 24 - Football Manager APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.awesomeprototype.s19

APK imzası: 1597f1e50482071d7e09be3593313624f81bd5cf

SEASON 24 - Football Manager eski versiyonlar
Daha önce Cepde üzerinde yayınlanmış tüm SEASON 24 - Football Manager versiyonları:
  • 1. SEASON Pro Football Manager v4.0.3

SEASON 24 - Football Manager nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SEASON 24 - Football Manager APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder