SEASON Pro Football Manager ikon

SEASON Pro Football Manager APK

v4.0.3

Season Pro APK oyunu ile profesyonel futbol menajerliğine adım atın.


SEASON Pro Football Manager adından da anlayabileceğiniz gibi futbol menajerlik oyunu. Yani teknik direktör olarak görev yapacağınız oyunda bir futbol takımını başarıya ulaştırmak için futbol yeteneklerinizi kullanıyorsunuz. Amacınız, çalıştırdığınız takımla rakipleri yenmek, kupalar kazanmak ve tabii ki şampiyonluğa ulaşmak. Başarı kazandıkça kariyeriniz ilerleyecek, yıldız futbolcular yetiştirecek ve takımınızın küresel sıralaması yükselecek.


Oyun içerisinde sadece lig olmadığını belirtelim. Avrupa şampiyonası, çeşitli turnuvalar, çevrimiçi ve gerçek zamanlı maçlar dahil birçok kulvarda maç yapıyorsunuz. Ayrıca oyunda kuracağınız futbol takımının stadyumu, saha bakımı, antrenman setleri gibi hemen her şeyle sizin ilgilenmeniz gerekiyor. Bu geniş oyun içeriği sayesinde oyunu keyifle ve sıkılmadan oynuyorsunuz.


Android futbol menajerliği oyunları arasında oldukça popüler olan oyun ücretsiz oynanabiliyor. Futbol stratejisinde yetenekliyimdir diyorsanız Season Pro APK dosyasını hemen indirerek oyuna başlayabilirsiniz.

SEASON Pro Football Manager nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SEASON Pro Football Manager APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SEASON Pro Football Manager ekran görüntüleri SEASON Pro Football Manager ekran görüntüleri SEASON Pro Football Manager ekran görüntüleri SEASON Pro Football Manager ekran görüntüleri SEASON Pro Football Manager ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder