NBA Ball Stars ikon

NBA Ball Stars APK

v1.3.3

NBA Ball Stars APK oyunu ile NBA basketbol ligi telefonunuza geliyor.


NBA basketbol takımını yöneteceğiniz oyunda dünya yıldızları ile mücadele edecek ve gerçek oyunculara karşı maç yapacaksınız. Android basketbol oyunları arasında yer alan oyun sıradan basketbol oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip. Oyunun bu özelliği ise eşleştirme bulmacasından geliyor. Basketbolcularınızın ve takımınızın yeteneklerini ilerletmek için çözmeniz gereken bulmacalar var. Eşleştirme tabanlı geliştirilen bu bulmacaları tamamladıkça üst seviyelerin kilitleri açılıyor.


NBA Ball Stars gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Basketbol takımını yönetirken oyuncularınızın yetenekleri, taktik becerileri ve sahadaki dizilişine kadar her şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Ligde başarılı olmak için sizin gibi gerçek oyuncular tarafından yönetilen NBA takımlarına karşı maçlara katılıyor ve galip gelmeye çalışıyorsunuz.


Netmarble ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, Android basketbol oyunlarını sevenlere ücretsiz olarak sunuluyor. NBA Ball Stars APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek kendi NBA takımınızı kurabilir ve maçlara çıkabilirsiniz. İyi eğlenceler.

NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder