NBA Ball Stars ikon

NBA Ball Stars APK

v1.3.3

NBA Ball Stars Açıklama

NBA Ball Stars APK oyunu ile NBA basketbol ligi telefonunuza geliyor.


NBA basketbol takımını yöneteceğiniz oyunda dünya yıldızları ile mücadele edecek ve gerçek oyunculara karşı maç yapacaksınız. Android basketbol oyunları arasında yer alan oyun sıradan basketbol oyunlarına göre farklı bir kurguya sahip. Oyunun bu özelliği ise eşleştirme bulmacasından geliyor. Basketbolcularınızın ve takımınızın yeteneklerini ilerletmek için çözmeniz gereken bulmacalar var. Eşleştirme tabanlı geliştirilen bu bulmacaları tamamladıkça üst seviyelerin kilitleri açılıyor.


NBA Ball Stars gerçek zamanlı oynanan bir oyun. Basketbol takımını yönetirken oyuncularınızın yetenekleri, taktik becerileri ve sahadaki dizilişine kadar her şeye dikkat etmeniz gerekiyor. Ligde başarılı olmak için sizin gibi gerçek oyuncular tarafından yönetilen NBA takımlarına karşı maçlara katılıyor ve galip gelmeye çalışıyorsunuz.


Netmarble ekibi tarafından geliştirilen bu oyun, Android basketbol oyunlarını sevenlere ücretsiz olarak sunuluyor. NBA Ball Stars APK dosyasını Cepde üzerinden hemen indirerek kendi NBA takımınızı kurabilir ve maçlara çıkabilirsiniz. İyi eğlenceler.

NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri NBA Ball Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.3.3

GeliştiriciNetmarble

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi3 yıl önce

Eklenme tarihi08.04.2021 - 20:15

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme14

Dosya boyutu 138 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10828

GÜVENLİKİndireceğiniz NBA Ball Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.netmarbleus.showtime

APK imzası: cf30934b49e97ec98516ec1ab4d207ff8ac19c21

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

1 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder