SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ikon

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 APK

v1.0.0

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 oyunuyla Tokyo Olimpiyatlarının heyecanını yaşayın.


Süper karakterimiz Sonic, bu sene yapılacak olimpiyatlara kurtarma görevi için gidiyor. Size düşen görev ise bu hikayede Sonicle beraber olimpiyatlara katılmak, eğlenceli maçlar çıkartarak Sonic'in kazanmasını sağlamak. Oyunun hikayesi, Sonic'in baş düşmanı Dr. Eggman'in Tokyo'yu ele geçirmesiyle başlıyor. Süper kahraman karakteri olarak onunla mücadel etmek ve olimpiyatlara katılarak puanları toplamak size düşüyor.


SONIC AT THE OLYMPIC GAMES oyununda Sonic bir olimpiyatta olması gereken her türlü spor dalına katılıyor. Uzun mesafe koşu, cirit atma, okçuluk, karate, dalış yapma, tırmanma, eskrim, çekiç atma, masa tenisi ve uzun atlama gibi geniş spor dalı oynanmak üzere sizi bekliyor. Heyecan verici hikayesi ve geniş oyun içeriğiyle oldukça iyi bir deneyim sunan SONIC AT THE OLYMPIC GAMES, Sega tarafından ücretsiz olarak sunuluyor. Kaliteli grafik modellemesi ve eğlenceli oyun kurgusuyla öne çıkan oyunu oynamak için SONIC AT THE OLYMPIC GAMES APK dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli. İyi oyunlar.

SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ekran görüntüleri SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ekran görüntüleri SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ekran görüntüleri SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ekran görüntüleri SONIC AT THE OLYMPIC GAMES - TOKYO 2020 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder