Mini Golf King ikon

Mini Golf King

v3.02

Mini Golf King gerçek zamanlı ve gerçek oyunculara karşı golf oynadığınız eğlenceli bir oyun.

 

Lig ve turnuva modları içeren oyunda maçları kazanıp tüm kupaları toplamaya ve liderlik tablosunda yükselmeye çalışıyorsunuz. Birbirinden zorlu farklı golf sahalarında gerçek zamanlı oyunculara karşı yapacağınız maçlarn sonunda ödül puanları kazanıyorsunuz. Bu puanlarla golf sopanızı yenileyebilir ve kişiselleştirme özelliklerini kullanabilirsiniz.

 

Golf sporu hassas vuruşlar yapmak gerektirdiği için oyuncuları biraz zorlayan bir tarza sahip. Mini Golf King'in hassas kontrol yapısına alıştıkça vuruşlarınızın başarı oranını arttırıyorsunuz. Topa vurma mantığı da çok basit: Parmağınızı ekranda çekerek şiddet ve yönü ayarlayıp bırakıyorsunuz. Yapacağınız vuruşun en kısa yoldan gitmesi ve başarılı sonuçlanması halinde daha fazla para puan kazandığınızı belirtelim, buna dikkat ederek gelişmenizi daha hızlı yapabilirsiniz.

 

Mini Golf King'de kullanılan grafik modellemesi oldukça kaliteli. Sahaların geniş manzaraları içermesi de oyuna odaklanmanızı sağlayan önemli bir etken olmuş. Mini Golf King APK dosyasını ücretsiz indirerek oyunu oynamaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Mini Golf King ekran görüntüleri Mini Golf King ekran görüntüleri Mini Golf King ekran görüntüleri Mini Golf King ekran görüntüleri Mini Golf King ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv3.02

GeliştiriciBluehole PNIX

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi2 yıl önce

Eklenme tarihi28.04.2018 - 13:53

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme165

Dosya boyutu 98.8 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8675

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder