Championship Manager 17 ikon

Championship Manager 17 APK

v1.3.1.807

Menajerlik oyununu sevenlerin Champ Man olarak bildiği popüler oyun yeni sezonda Championship Manager ismiyle kullanıcıların karşısına çıktı.

 

2016/2017 futbol sezonuna ait tüm güncel bilgileri içeren yeni Championship Manager 17 oyununda Türk futbol ligleri ve takımları da futbolcuların gerçek isimleri ve bilgileri ile yer alıyor. Aşağıdaki tanıtım resimlerinde görebileceğiniz gibi takımlar arasında Galatasaray, Beşiktaş gibi popüler takımların dışında ikinci ligde yer alan kulüpler de bulunuyor. Toplamda ise 15 ülkenin 25 futbol liginde yarışan takımlar şampiyonluk mücadelesinde onlara menajerlik etmenizi bekliyor.

 

Maç öncesinde veya maç devam ederken geliştireceğiniz stratejik taktikler maçları kazanmanızda en büyük yardımcınız olacak. Antrenmanlar ve hazırlık maçları ile taktiklerinizi futbolcularınıza aktarabilir ve onların gelişmesini sağlayabilirsiniz. Performansından ve gelişiminden memnun olmadığınız futbolcuları transfer dönemlerinde elden çıkarıp yeni oyuncu takviyeleri yapmak mümkün. Üstelik yeni oyuncu alımları için transfer döneminde olmanıza gerek yok. Oyundaki Super Agent özelliği ile istediğiniz zaman takımınızı güçlendirebilecek futbolcuları takımınıza alabilirsiniz.

 

Eski adıyla Champ Man, güncel adıyla Championship Manager 17 oyununda sadece isim değişikliği yapmamış; arayüzü de tamamen değiştirilmiş. Kullanımı oldukça basitleşen arayüzde Türkçe dil desteğinin de olması oyunu oldukça cazip kılıyor. Championship Manager 17 APK dosyasını indirerek takımınızı seçin ve maçları kazanmaya başlayın.

Championship Manager 17 ekran görüntüleri Championship Manager 17 ekran görüntüleri Championship Manager 17 ekran görüntüleri Championship Manager 17 ekran görüntüleri Championship Manager 17 ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Championship Manager 17 v1.3.1.807 sürümünde oyundaki hatalar düzeltilerek kullanıcı deneyimi iyileştirilmiş.

Artıları

Türkçe dil desteği,

Yüksek kalite grafikler,

Kolay kullanılabilen arayüz tasarımı,

Super Agent özelliği ile her zaman transfer yapabilme.

Eksileri

Takımların kendi kalesine gol atması normalden daha fazla,

Yedekleme seçenekleri kısıtlı.

Yorumlar

Championship Manager 17 için toplam 9 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Championship Manager 17 v1.3.1.807 için
Bu oyunu yapandan allah razı olsun keske seri devam etse
Ziyaretçi3 yıl önce Championship Manager 17 v1.3.1.807 için
Oyun güzel ama 2018'i çıkmadığı için üzüldüm...
Ziyaretçi3 yıl önce Championship Manager 17 v1.3.1.807 için
Oyun hileli ama zevki cikmio
Ziyaretçi3 yıl önce Championship Manager 17 v1.3.1.807 için
Yess iyii
Ziyaretçi3 yıl önce Championship Manager 17 v1.3.1.807 için
Çok teşekkür ederim