Roket Topu - Rocket Car Ball ikon

Roket Topu - Rocket Car Ball

v1.2

Roket Topu - Rocket Car Ball, roket yarış arabalarıyla maç yapacağınız oldukça farklı bir futbol oyunu.

 

Bu futbol oyununda futbolcular yerine bildiğimiz silahlarla kuşanmış yarış arabaları var. Şoför koltuğuna oturup kaleye doğru ilerlerken karşınıza çıkan rakipleri bombalayarak ortadan kaldırabilirsiniz, tabi onların da sizi bombalayabileceğini unutmayın ve araç kalkanınızı sürekli geliştirmeye çalışın. Maçlar ölüm kalım maçı olduğu için arabanız yok olursa maçı kaybetmiş oluyorsunuz.

 

Roket Topu oyununda 4 farklı futbol sahası, 10 farklı silah türü ve 50 çeşit güçlendirme parçası bulunuyor. Tüm geliştirmeleri yapabilmek için öncelikle maçlarda başarılı olmanız gerekiyor. Android oyunları arasında kendine özgü oyun yapısı ile dikkat çeken Roket Topu - Rocket Car Ball tamamen ücretsiz bir oyun. Roket Topu APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2

GeliştiriciWords Mobile

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 2.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi7 ay önce

Eklenme tarihi30.04.2018 - 22:10

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme278

Dosya boyutu 18.9 MB

Paylaşan hsnDnz

CepdeID 8683

Güvenlik seçicileri

Yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanacak.

Bu içeriği oylayın:
Yorumu Gönder