Roket Topu - Rocket Car Ball ikon

Roket Topu - Rocket Car Ball APK

v1.2

Roket Topu - Rocket Car Ball, roket yarış arabalarıyla maç yapacağınız oldukça farklı bir futbol oyunu.

 

Bu futbol oyununda futbolcular yerine bildiğimiz silahlarla kuşanmış yarış arabaları var. Şoför koltuğuna oturup kaleye doğru ilerlerken karşınıza çıkan rakipleri bombalayarak ortadan kaldırabilirsiniz, tabi onların da sizi bombalayabileceğini unutmayın ve araç kalkanınızı sürekli geliştirmeye çalışın. Maçlar ölüm kalım maçı olduğu için arabanız yok olursa maçı kaybetmiş oluyorsunuz.

 

Roket Topu oyununda 4 farklı futbol sahası, 10 farklı silah türü ve 50 çeşit güçlendirme parçası bulunuyor. Tüm geliştirmeleri yapabilmek için öncelikle maçlarda başarılı olmanız gerekiyor. Android oyunları arasında kendine özgü oyun yapısı ile dikkat çeken Roket Topu - Rocket Car Ball tamamen ücretsiz bir oyun. Roket Topu APK dosyasını indirin ve hemen oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri Roket Topu - Rocket Car Ball ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder