Power Slap ikon

Power Slap APK

v0.4.7

Power Slap Açıklama

Farklı bir spor tarzı olan tokat atma Power Slap oyunu ile telefonlarınıza geldi.


Sosyal video platformlarında mutlaka tokat atma yarışmaları ile karşılaşmışsınızdır. Power Slap oyunu tam olarak bu yarışmalardan esinlenerek geliştirilmiş. Oyunun mantığı basit: Rakibine en güçlü tokatı atmak. Bunu başarmak için elbette kuvvetli bir karaktere ihtiyacınız var. Oyunda yer alan spor salonuna giderek karakterinizi güçlendirin, tokat atma tekniğinizi geliştirin ve yarışmalara katılarak rakiplerinize güçlü tokatlar atın.


Eğlenceli ve kendine özgü kurgusu ile milyonlarca oyuncunun beğenisini kazanan Power Slap tamamen ücretsiz olarak oynanıyor. Power Slap APK dosyasını hemen Cepde üzerinden indirerek oyuna başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Power Slap ekran görüntüleri Power Slap ekran görüntüleri Power Slap ekran görüntüleri Power Slap ekran görüntüleri Power Slap ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.4.7

GeliştiriciRollic Games

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 5.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi18.10.2023 - 21:24

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme4

Dosya boyutu 448 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11533

GÜVENLİKİndireceğiniz Power Slap APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.uncosoft.powerslap

APK imzası: d255befacc4a2b3f25daae706c96b3593aa4887e

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Power Slap oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Power Slap nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Power Slap APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder