Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ikon

Perfect Kick 2 - Online SOCCER game APK

v2.0.5

Perfect Kick 2 - Online SOCCER game oyunu ile serbest vuruş tarzı futbol maçları sizi bekliyor.


Android futbol oyunları arasında yer alan Perfect Kick 2 oyuncuları, serbest vuruş ve penaltı atışlarından oluşan maçlara davet ediyor. Maçlar gerçek zamanlı ve gerçek oyuncular arasında yapılıyor. Her oyuncu rakibinden daha fazla gol atarak maçı kazanmak zorunda. 1'e 1 maçlar üç dakikalık sürelerde yapılıyor.


Perfect Kick 2'nin oyun yapısı basit gelebilir, ancak çok detaylı bir kurgu sizi bekliyor. Futbolcularınızın formalarından kramponlarına, stadyumun tasarımından alt yapı sahalarına kadar her şeyi geliştirebiliyorsunuz. Unutmadan belirtelim, futbolcuların kendilerine özel şut teknikleri var. Runner, Banana Kick ve Tornado gibi isimlere sahip bu özel şutları geliştirdiğinizde her vuruşunuz gol oluyor. Bu yüzden futbolcularınızla ilgili her aşamayı geliştirmeniz şart.


Oyun online olduğu için internet olmadan oynanmıyor. Maçların keyfi de zaten burada. Gerçek oyunculara karşı maç yaparken futbol ve şut çekme tecrübelerinizi de sergilemiş oluyorsunuz. Gamegou stüdyosunun ücretsiz olarak sunduğu oyunu oynamak için Perfect Kick 2 APK dosyasını hemen indirerek maç yapmaya başlayabilirsiniz. İyi eğlenceler.

Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ekran görüntüleri Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ekran görüntüleri Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ekran görüntüleri Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ekran görüntüleri Perfect Kick 2 - Online SOCCER game ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Perfect Kick 2 APK son sürüm ile oyundaki hatalar düzeltilmiş ve performans optimizasyonu yapılmış.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder