Football Master 2018 ikon

Football Master 2018 APK

v3.7.6

Football Master 2018 yapay zeka tekniğiyle öne çıkan başarılı bir futbol oyunu.

 

Kendi takımınızı seçerek başladığınız oyunda gerçek zamanlı liglere ve turnuvalara katılarak şampiyonluklar kovalıyorsunuz. Hemen belirtelim, Football Master 2018'de takım yöneticisi durumundasınız, yani maç sırasında oyuncu kontrolü gibi bir göreviniz bulunmuyor. Bunun yerine kulübün ve takımın tüm gelişimleri size bağlı durumda. Resmi lisanslı futbolcu ve takımlar sayesinde gerçek takımlardaki kadroları yönetmek gibi büyük bir sorumluluğunuz var.

 

Oyun içerisinde dünyanın birçok ligi ve takımı bulunuyor. Aynı zamanda hem maç sırasında hem de takım geliştirmelerinde yapay zekanın etkisi kullanılmış. Bu sayede takımınız maç sırasında kendi taktiğini kendisi belirlerken, oyun içerisinde genel takım hedefleri yine yapay zeka tarafından belirleniyor. Oldukça başarılı işleyen yapay zeka motoru takımınızın gelişimini hızlandıran bir etkiye sahip.

 

Football Master 2018 son zamanlarda milyonlarca kullanıcıya ulaşmış durumda. Ücretsiz geliştirilen Football Master 2018 APK dosyasını indirerek bu başarılı futbol oyununu hemen oynayabilirsiniz.

Football Master 2018 ekran görüntüleri Football Master 2018 ekran görüntüleri Football Master 2018 ekran görüntüleri Football Master 2018 ekran görüntüleri Football Master 2018 ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder