Real Boxing ikon

Real Boxing APK

v2.7.5

Real Boxing muhteşem grafik kalitesiyle oynamaya doyamayacağınız başarılı bir boks ve dövüş oyunudur.


Boksör ve dövüşçünüzü seçerek başlayacağınız oyunda gerçek oyunculara karşı dövüşürken turnuva ve kariyer modlarında yeteneklerinizi geliştireceksiniz. Dövüş sırasında boks sporunda karşımıza çıkan nakavt ve benzeri kombinasyonlar oyunda da bulunuyor, bunları yapabilmek için en önemli nokta boksörünüzün yeteneklerini ve dövüş becerilerini geliştirmek.


Real Boxing'de birçok farklı oyun modu var. Hikaye, kariyer, yer altı turnuvası ve gerçek zamanlı modlar birçok farklı açıdan oyunu deneyimlemenizi sağlıyor. Özellikle yer altı turnuvasında kuralsız boks maçları sizi en çok zorlayan bölüm ancak siz de bir dövüş ustasısınız. Karakterinizi geliştirin ve nakavt ile yere serin.


Unreal grafik motorunu kullanan oyun bu sayede efsane bir grafik kalitesiyle sürükleyici bir oyun deneyimi sunmayı başarıyor. Ücretsiz olması sayesinde de oyunu istediğiniz gibi oynamanız mümkün. Real Boxing APK dosyasını indirin ve oynamaya başlayın. İyi oyunlar.

Real Boxing nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Real Boxing APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.
Real Boxing ekran görüntüleri Real Boxing ekran görüntüleri Real Boxing ekran görüntüleri Real Boxing ekran görüntüleri Real Boxing ekran görüntüleri

Güncellemede neler var?

Real Boxing APK son sürüm güncellemesiyle Boks Kulübü isimli yeni bir özellik eklenmiş.

Yorumlar

Real Boxing için toplam 304 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi5 yıl önce Real Boxing için
Güzel mobil de ücretsiz bulmussun daha iyisimi var
Ziyaretçi5 yıl önce Real Boxing için
Kötü çünkü kariyer modu yok
Ziyaretçi5 yıl önce Real Boxing için
Süper bilgisayarda oynarken daha süper!!!
Ziyaretçi5 yıl önce Real Boxing için
Hilelimi
Ziyaretçi5 yıl önce Real Boxing için
Need for speed most wanted çok güzel taklaking