Soccer All Stars ikon

Soccer All Stars APK

v0.89

Soccer All Stars Açıklama

Soccer All Stars oyunuyla sahaların yıldızı belli oluyor.


Türk yapımı olan Soccer All Stars, halı saha tadında futbol maçlarına katılacağınız başarılı bir Android futbol oyunu. Soccer All Stars APK dosyasını indirip yükleyin, takımınızı kurun ve maçlara başlayın. Kupalar kazanıp lig şampiyonluğuna uzanacak bu yolda futbol efsanesi olmak sizin elinizde. Soccer All Stars'daki futbolcular genellikle popüler futbolcuların benzerlerinden oluşuyor. Ayrıca isterseniz farklı yetenek ve karakterleri bir araya getirerek kendi efsane futbolcunuzu da oluşturma imkânınız var. Takımın kadrosunu tamamen siz belirlediğiniz için taktiklerinize uygun istediğiniz futbolcuyu seçebiliyorsunuz.


Soccer All Stars üstten bakış açısıyla oynanıyor. Kapak şeklini andıran futbolcu görünümleri sayesinde oyuncularınızın sahadaki yerlerini kolayca görebiliyor ve atağınızı buna göre şekillendirebiliyorsunuz.


Android futbol oyunları arasında kendine has yapısıyla kısa sürede popüler olan oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Soccer All Stars APK dosyasını hemen indirip kurun ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv0.89

GeliştiriciLimonGames

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi4 yıl önce

Eklenme tarihi21.01.2020 - 12:26

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe, İngilizce

İndirilme652

Dosya boyutu 40.2 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 10104

GÜVENLİKİndireceğiniz Soccer All Stars APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.limongames.soccer

APK imzası: 86b9ffdcd9654a821c9632e3ed922fa4d20e5c4d

Kullanıcı oyları ve yorumlar

4.5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder