Soccer All Stars ikon

Soccer All Stars APK

v0.89

Soccer All Stars oyunuyla sahaların yıldızı belli oluyor.


Türk yapımı olan Soccer All Stars, halı saha tadında futbol maçlarına katılacağınız başarılı bir Android futbol oyunu. Soccer All Stars APK dosyasını indirip yükleyin, takımınızı kurun ve maçlara başlayın. Kupalar kazanıp lig şampiyonluğuna uzanacak bu yolda futbol efsanesi olmak sizin elinizde. Soccer All Stars'daki futbolcular genellikle popüler futbolcuların benzerlerinden oluşuyor. Ayrıca isterseniz farklı yetenek ve karakterleri bir araya getirerek kendi efsane futbolcunuzu da oluşturma imkânınız var. Takımın kadrosunu tamamen siz belirlediğiniz için taktiklerinize uygun istediğiniz futbolcuyu seçebiliyorsunuz.


Soccer All Stars üstten bakış açısıyla oynanıyor. Kapak şeklini andıran futbolcu görünümleri sayesinde oyuncularınızın sahadaki yerlerini kolayca görebiliyor ve atağınızı buna göre şekillendirebiliyorsunuz.


Android futbol oyunları arasında kendine has yapısıyla kısa sürede popüler olan oyunun grafikleri ve kontrolleri gayet başarılı. Soccer All Stars APK dosyasını hemen indirip kurun ve oyuna başlayın. İyi eğlenceler.

Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri Soccer All Stars ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder