Rocket League Sideswipe ikon

Rocket League Sideswipe APK

v1.0

Rocket League Sideswipe Açıklama

Rocket League Sideswipe APK, yarış ve futbol oyununu bir araya getiren fantastik bir Android oyunudur.


Popüler oyun Rocket League mobil versiyonuyla oyuncuların karşısına çıktı: Rocket League Sideswipe. Oyun hem yarış hem de futbol tarzını bir araya getiren keyifli bir kurguya sahip. 2 dakikalık maçlar şeklinde geçen mücadelelerde yarış arabanızla birlikte gol atmaya çalışıyorsunuz. Benzersiz futbol oyunu yapısıyla dikkat çeken oyunda birçok yarış arabası modeli ve özelleştirme seçeneği bulunuyor. Bu özelleştirmeler maç sırasında size avantaj sağlayacak özelliklerde olduğu için bunları yapmanız önemli. Rakiplerinizden öne geçmek istiyorsanız her zaman daha iyi bir arabaya sahip olmanız gerekiyor.


Android oyun ekosisteminde Rocket League Sideswipe kendine özgü tarzıyla dikkat çeken bir yapım. Aksiyon, futbol ve yarış temalarının hepsine ait oynanış mekanikleri Rocket League Sideswipe oyununda yer alıyor. Bunun dışında oyundaki futbol yapısında turnuvalar, ligler ve futbola dair hemen her şey bulunuyor. Oyunun en önemli özelliği futbol maçlarını yarış arabalarıyla beraber yapıyor olmanız.


Futbol ve yarış oyunlarında oyun kontrollerinin hassas olması çok önemli. Rocket League Sideswipe oyununda da hassas kontroller sayesinde hem arabanızı hem de futbol topunu sorunsuzca kontrol edip yönlendirebiliyorsunuz. Android futbol oyunları arasında kendine özgü içeriğiyle dikkat çeken bu oyunu oynamak için Rocket League Sideswipe APK kurulum dosyasını hemen indirip kurmanız yeterli.

Rocket League Sideswipe ekran görüntüleri Rocket League Sideswipe ekran görüntüleri Rocket League Sideswipe ekran görüntüleri Rocket League Sideswipe ekran görüntüleri Rocket League Sideswipe ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0

GeliştiriciPsyonix Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi1 yıl önce

Eklenme tarihi12.12.2022 - 12:32

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme70

Dosya boyutu 1.12 GB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11220

GÜVENLİKİndireceğiniz Rocket League Sideswipe APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Psyonix.RL2D

APK imzası: 2d08b7f3d5301efce6b290a01c1fc1574cd7dc5f

Cloud.Mail.Ru'dan nasıl dosya indirilir?

Rocket League Sideswipe oyunu Cloud.Mail.Ru platformundan ücretsiz olarak indirebilirsiniz. İndir butonuna bastığınızda sistem sizi otomatik olarak indirme sayfasına yönlendirecektir. Açılan sayfada indirme ikonu yer alan butona tıklayarak kurulum dosyasını indirebilirsiniz. Cloud.Mail.Ru üzerinden nasıl dosya indireceğinizi bilmiyorsanız, buradaki ipucumuzu okuyun.

Rocket League Sideswipe nasıl kurulur?

Bu oyun XAPK formatında olduğu için, kurulumu XAPK Installer uygulamasıyla yapmanız gerekiyor. Rocket League Sideswipe APK dosyasını indirdikten sonra, buradan XAPK Installer uygulamasını indirip kurun ve çalıştırın. Uygulama arayüzünde indirdiğiniz dosyanın üzerine dokunarak kurulumu başlatabilirsiniz. XAPK formatı hakkında detaylı bilgi almak için XAPK Nedir? başlıklı ipucunu okuyabilirsiniz.

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder