AFK Football: Futbol Oyunlar ikon

AFK Football: Futbol Oyunlar APK

v1.2.2

AFK Football: Futbol Oyunlar Açıklama

AFK Football APK, RPG tabanlı sıradışı futbol tarzını konu alan eğlenceli bir futbol oyunudur.


Dünyanın en farklı futbol oyununu oynamaya hazır mısınız? AFK Football ile heyecan verici futbol dünyasına adım atarak dünyanın en iyi teknik direktörü olmaya çalışın. Gerçek zamanlı oynanan bu oyunda dünyanın her yerindeki oyunculara karşı oynayacak ve onları yenerek kendinizi göstereceksiniz. Oyunun odak noktası teknik direktör görevleri. Ancak diğer oyunlardan farklı bir alt yapıda geliştirilmiş. PvP tabanlı maçlarda stratejik kombolar uygulayacak, takımınıza direktifler vererek maç sırasında oyunun kaderini değiştireceksiniz. Kimin teknik direktör olacağı tamamen stratejilere bağlı. Siz mi, yoksa onlar mı?


AFK Football oyununda birçok özelleştirme ve futbolcu geliştirme seçeneği bulunuyor. Özel görevleri tamamlayarak geliştirmelerin kilidini açın ve takımınıza uygulayın. Ayrıca dünyaca ünlü yıldız futbolcuları transfer ederek tüm dünyanın dikkatini takımınızın üstüne çekin. En iyi teknik direktör olmak hayli zor. Sadece futbol takımlarını yenmek yeterli değil, aynı zamanda her türlü baskıyı da yenmeniz gerekecek. Gerçek zamanlı topluluk etkileşimi özelliğine sahip olan bu oyunda kendini gösterme sırası sizde. Kaliteli grafiklere ve sürükleyici hikayeye sahip olan bu sıradışı futbol oyununu oynamak için AFK Football APK dosyasını hemen indirip cihazınıza kurun. İyi eğlenceler.

AFK Football: Futbol Oyunlar ekran görüntüleri AFK Football: Futbol Oyunlar ekran görüntüleri AFK Football: Futbol Oyunlar ekran görüntüleri AFK Football: Futbol Oyunlar ekran görüntüleri AFK Football: Futbol Oyunlar ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.2.2

GeliştiriciWildlife Studios

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 6.0 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 ay önce

Eklenme tarihi08.10.2023 - 18:21

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce, Diğer

İndirilme11

Dosya boyutu 141 MB

PaylaşanhsnDnz

CepdeID 11528

GÜVENLİKİndireceğiniz AFK Football: Futbol Oyunlar APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.wildlifestudios.afk.energy.soccer.game.supernova.football

APK imzası: e9cc34810d030dbb8c42985fd44b701aa5f5c474

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder