Stunt Bike Rider ikon

Stunt Bike Rider APK

v1.0.8

Stunt Bike Rider APK oyunu, birçok bölüm ve levelden oluşan, deniz üzerine kurulmuş platform üzerinde kurulmuş yarış parkularını geçerek bitiş bölümüne ulaşmaya çalışacağınız bir oyun. 

Deniz üzerine kurulu parkurlar üzerinde ilerlemek için engelleri aşmanız, engelleri aşarken yerinde hızlanmaya ve yavaşlamaya da dikkat etmeniz gerekmekte. Aksi halde motorun dengesi bozulup devrilmekte. Engelleri geçerken motorun dengesini korumak için ekranın solunda göreceğiniz, ileri ve geri işaretlerini kullanabilirsiniz, ekranın sağındaki gaz ve firen işaretleri ile de hızlanma ve yavaşlamayı ayarlayabiliyorsunuz. 

Stunt Bike Rider oyununda süre ve rakip yok, tek amaç engellerle dolu levelleri bitirmek. Engelleri aşarken yüksekten atlama durumlarında yapacağınız akrobasi hareketleri ile kazanacağınız puanı katlayabilrsiniz. Kazanacağınız puanlar sayesinde kullandığınız motosikletten daha güçlü olan motosikletleri alabilirsiniz. 

İyi oyunlar. 

Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri
Eksileri

Rahatsız edici derecede reklam içermekte.

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder