Stunt Bike Rider ikon

Stunt Bike Rider APK

v1.0.8

Stunt Bike Rider Açıklama

Stunt Bike Rider APK oyunu, birçok bölüm ve levelden oluşan, deniz üzerine kurulmuş platform üzerinde kurulmuş yarış parkularını geçerek bitiş bölümüne ulaşmaya çalışacağınız bir oyun. 

Deniz üzerine kurulu parkurlar üzerinde ilerlemek için engelleri aşmanız, engelleri aşarken yerinde hızlanmaya ve yavaşlamaya da dikkat etmeniz gerekmekte. Aksi halde motorun dengesi bozulup devrilmekte. Engelleri geçerken motorun dengesini korumak için ekranın solunda göreceğiniz, ileri ve geri işaretlerini kullanabilirsiniz, ekranın sağındaki gaz ve firen işaretleri ile de hızlanma ve yavaşlamayı ayarlayabiliyorsunuz. 

Stunt Bike Rider oyununda süre ve rakip yok, tek amaç engellerle dolu levelleri bitirmek. Engelleri aşarken yüksekten atlama durumlarında yapacağınız akrobasi hareketleri ile kazanacağınız puanı katlayabilrsiniz. Kazanacağınız puanlar sayesinde kullandığınız motosikletten daha güçlü olan motosikletleri alabilirsiniz. 

İyi oyunlar. 

Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri Stunt Bike Rider ekran görüntüleri
Eksileri

Rahatsız edici derecede reklam içermekte.

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.8

GeliştiriciUnited Gamerz

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.1 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi15.12.2018 - 22:45

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiİngilizce

İndirilme158

Dosya boyutu 64.6 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9234

GÜVENLİKİndireceğiniz Stunt Bike Rider APK dosyasına ait doğrulanmış paket adı ve paket imzasını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı ve paket imzası dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.stunt.bike.rider

APK imzası: f228ac3f8ad3cb5e6b1f9c0da85ae12d8417b90e

Kullanıcı oyları ve yorumlar

5

2 kullanıcı oyuna göre

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder