Crazy Kick! ikon

Crazy Kick! APK

v1.0.1

Crazy Kick!, Android telefon ve tabletlerinizde severek oynayacağınız eğlenceli bir futbol oyunu.


VOODOO stüdyosunun geliştirdiği oyun aslında tam bir futbol oyunu değil, bu yüzden şut çekme oyunu demek daha doğru olur. Oyundaki amacınız, kaleye belli bir mesafe uzaklıkta yer alan topu şut çekerek gol atmak. Kulağa kolay geliyor olabilir ancak oynarken pek öyle değil. Topu gol atabilmek için hem kaleciyi hem de kale önündeki engelleri geçmeniz lazım.


Crazy Kick'in sevdiğimiz özelliği şut çektikten sonra topa falso verebiliyor olmanız. Bu sayede hem topun kontrolü sizde kalıyor hem de karşınıza çıkan engelleri aşmak için bir şansınız oluyor. Arcade tarzı grafiklerle geliştirilen oyunun görüntüleri gayet kaliteli ve göz yormayan sahnelere sahip. Oynaması basit, vakit geçirmelik oyun arıyorsanız Crazy Kick! kesinlikle denemeniz gereken bir yapım. Crazy Kick! APK dosyasını hemen indirin ve oynamaya başlayın. İyi eğlenceler.

Crazy Kick! ekran görüntüleri Crazy Kick! ekran görüntüleri Crazy Kick! ekran görüntüleri Crazy Kick! ekran görüntüleri Crazy Kick! ekran görüntüleri

Yorumlar

Crazy Kick! için toplam 1 yorum yazıldı. Aşağıdan siz de yorum yazabilirsiniz. Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder
Ziyaretçi2 yıl önce Crazy Kick! v1.0.1 için
Hiç beğen medim