Real Basketball ikon

Real Basketball APK

v2.8.2

Real Basketball gerçekçi fizik modellemesiyle dikkat çeken başarılı bir basketbol oyunu.


Basketbol tutkunlarının severek oynayacağı Real Basketball, hem grafikleri hem de oyun dinamikleri açısından gayet keyifli bir deneyim sunuyor. Oyun bildiğimiz basketboldan ziyade, sokak basketboluna benziyor. Gerçek oyunculara karşı teke tek maçlara çıkıyor ve atışlarınızla sayılar toplayarak maçı kazanmaya çalışıyorsunuz.


Real Basketball'ın gerçekçi olması kadar, oyun modlarının fazla olmasını da beğendik. Oyunda toplamda 6 farklı oyun modu var. Klasik, turnuva, zamana karşı, tek top, blok ve all-stars modlarında basketbolun farklı tarzlarını deneyimlemeniz mümkün. Hem sıkılmadan oynayacağınız hem de kaliteli bir yapım arıyorsanız Real Basketball kesinlikle denemenizi tavsiye ettiğimiz bir oyun.


Dediğimiz gibi Real Basketball'ın grafikleri gerçekçi bir oyun deneyimi sunuyor. Hassas kontrolleri sayesinde de oyundan keyif alarak oynuyorsunuz. Real Basketball APK dosyasını ücretsiz indirerek sokak basketbolunun keyfini çıkarmaya başlayabilirsiniz. İyi oyunlar.

Real Basketball ekran görüntüleri Real Basketball ekran görüntüleri Real Basketball ekran görüntüleri Real Basketball ekran görüntüleri Real Basketball ekran görüntüleri

Yorumlar

Yorumunuz üye girişi yapmadığınız için 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder