MTB Downhill Multiplayer ikon

MTB Downhill Multiplayer APK

v1.0.23

MTB Downhill Multiplayer Açıklama

MTB Downhill Multiplayer APK oyunu android cihazlar için geliştirilmiş dağ bisikleti ile bisiklet yarışı oyunu olarak karşımıza çıkmakta.

Oyun grafiklerinin oldukça kaliteli olduğunu, Karlı, Yağmurlu, Güneşli ve Sisli hava modlarında bisiklet yarışı yaparken siz de farkedeceksiniz. Başarılı ve gerçekçi bu grafikler bizler için oldukça keyifli bir oyun deneyimi sunuyor. Grafiklere ek olarak kask kamerası sayesinde bisikleti kullanıyormuşcasına bir his veriyor. 

MTB Downhill Multiplayer APK oyununu, ister multiplayer (Çok oyunculu) modu ile isterseniz de tek kişilik mod ile oynayabilirsiniz, ayrıca tek kişilik modda internet bağlantısı mecburi değil. Çok oyunculu mod ile oynayacağınız zaman internet üzerinden ister arkadaşınız ile isterseniz de dünyanın öbür ucundaki insanlara yarış için meydan okuyabilirsiniz. Tek kişilik mod ile zamana karşı yaptığınız başarılı yarışlar sonucunda kazanacağınız puanlar ile dağ bisikletinizi geliştirebilir, arızalı parçalarını tamir ettirebilir ve bisikletinizin performansını artırabilirsiniz.

Oyunun gerçekciliğini artırmak amacıyla bisikleti kullanan oyuncuya yorulma hissi de eklenmiş, dolayısıyla yapacağınız yarışlarda bisikleti kullanırken ne kadar çok pedal çevirirseniz, profiliniz o kadar çok yorulacaktır. Yorgunluk gidermek amacıyla Enerji İçeceğinden alıp kullanmanız gerekmekte. Ayrıca bisiklet yolu dışına çıkmamaya özen göstermelisiniz, hali hazırda bisiklet olduğu için oyun bizleri dağ bayır gezdirmiyor. 

Sitemiz üzerinden MTB Downhill Multiplayer APK oyununu ücretsiz olarak indirebilir ve son derece gerçekci olan dağ bisikleti yarışlarına sizler de katılabilirsiniz. 

İyi oyunlar. 

MTB Downhill Multiplayer ekran görüntüleri MTB Downhill Multiplayer ekran görüntüleri MTB Downhill Multiplayer ekran görüntüleri MTB Downhill Multiplayer ekran görüntüleri MTB Downhill Multiplayer ekran görüntüleri

Dosya bilgileri

Güncel versiyonv1.0.23

GeliştiriciApp Holdings

Uyumluluk Android

Sistem gereksinimiAndroid 4.0.3 ve üzeri

Güncellenme tarihi5 yıl önce

Eklenme tarihi05.12.2018 - 21:04

Mağaza lisansı Ücretsiz

Dil desteğiTürkçe

İndirilme195

Dosya boyutu 94.1 MB

PaylaşanOnur

CepdeID 9219

GÜVENLİKİndireceğiniz MTB Downhill Multiplayer APK dosyasına ait doğrulanmış paket adını aşağıdan görebilirsiniz. Doğrulanmış paket adı dosyanın orijinal ve güvenli olduğuna işaret eder.

APK paket adı: com.Zigacu.DownHillBikeSimulatorMultiplayer

Kullanıcı oyları ve yorumlar

Üye girişi yapmadığınız için yorumunuz 'ziyaretçi' rumuzuyla yayınlanır.

Bu oyunu oylayın:
Yorumu Gönder